Renaissance Blood THD

Promocja: Renaissance Blood THD za 0,99 dolarów

Renaissance Blood THD

Renaissance Blood THD jest jedną z gier stworzonych wyłącznie na sprzęt pracujący dzięki czterordzeniowemu procesorowi NVIDIA Tegra 3. Założeniem twórców było jak najlepsze wykorzystanie potencjału tkwiącego w dwunastordzeniowej grafice oferowanej we wspomnianym chipie. Brzmi pięknie, prawda? Jeśli jeszcze nie mieliście okazji grać w Renaissance Blood THD, ta właśnie nadeszła. Gra została przeceniona na 0,99 dolarów (z 3,99 dolarów).

Po śmierci Leonarda da Vinci bohaterowie epoki renesansu rozpoczęli walkę o zdobycie zaprojektowanej przez niego machiny. Posługując się potężnymi rodzajami broni z motywami odwołującymi się do różnych wynalazków Da Vinciego, gracz bierze udział w fascynującej rozgrywce, której reguły ustanawiają nauka i alchemia.

O grze pisałam już przy okazji krótkiego przeglądu wybranych tytułów dostępnych w Tegra Zone. Renaissance Blood THD jest typowym przedstawicielem gatunku FPS, stworzonym na silniku Unreal 3. Idealny sposób na wirtualne rozładowanie negatywnych emocji nagromadzonych w ciągu dnia. Wystarczy wziąć do ręki wirtualną strzelbę i zacząć krwawą masakrę.

Jak przystało na grę na Tegrę 3, Renaissance Blood THD jest pełna efektów graficznych. W oczy rzuca się przede wszystkim wszechobecna krew, efektownie tryskająca po ekranie, szczegółowo odwzorowana broń, realistyczne środowisko, dynamiczne oświetlenie, itp.

Promocja trwa jedynie do 13 września. Jeśli więc jesteście zainteresowani zakupem Renaissance Blood THD, zajrzyjcie do Google Play.

Renaissance Blood THD

Renaissance Blood THD

źródło