Ważne

Renaissance Blood THD na sprzęt z Tegrą 3

Urządzenia pracujące dzięki czterordzeniowej Tegrze 3 znane są z dostępu do Google Play oraz Tegra Zone, w którym to znajdziemy produkcje tworzone i optymalizowane z myślą o procesorach Nvidii. Dziś do sklepu trafił nowy tytył przeznaczony na sprzęt z Tegrą 3: Renaissance Blood THD. Jest to strzelanka (first-person shooter) oparta na silniku Unreal 3 dla urządzeń mobilnych, której akcja rozgrywa się w epoce renesansu.

Po śmierci Leonarda da Vinci bohaterowie epoki renesansu rozpoczęli walkę o zdobycie zaprojektowanej przez niego machiny. Posługując się potężnymi rodzajami broni z motywami odwołującymi się do różnych wynalazków Da Vinciego, gracz bierze udział w fascynującej rozgrywce, której reguły ustanawiają nauka i alchemia.

Gry optymalizowane pod procesor Tegra 3 znane są z charakterystycznych efektów, bez których nie obeszło się także i tym razem. Nvidia zadbała o to, by produkcja zawierała złożone geometrycznie środowiska, tekstury w wysokiej rozdzielczości oraz wykorzystywała realistyczne i dynamiczne oświetlenie i symulacje fizyczne w czasie rzeczywistym.

Koszt Renaissance Blood THD to 3,99 dolarów. Grę znajdziecie zarówno w Google Play, jak i Tegra Zone. Poniżej krótki filmik przedstawiający omawiany tytuł:

Renaissance Blood THD Renaissance Blood THD Renaissance Blood THD

ź: Nvidia

Komentarze

 • Rafał K.

  Ja czekam na Hamilton’s Great Adventure THD :P

 • mibo6666

  Polecam gierke…doskonale dziala na Prime. :)

  • do pierwszego resetu :) hyhy

   • Frosti

    @Tabletowo
    Dlaczego jeszcze nie zbanowaliście tego gościa ?

    • mibo6666

     Dobra po dluzszej rozgrywce to nie polecam….po dluzszej rozgrywce okazala sie:
     -liniowa
     -nudna
     -slaba graficznie
     -gra po sznurku.
     -tepi przeciwnicy.
     -brak trybu multiplayer.
     -brak sensownej fabuly.
     -etc

     Zapraszam do watku o grze: http://forum.android.com.pl/f35/renaissance-blood-thd-jua-w-google-play-115989/#post1491119

     • xxx

      Czyli dokładnie to co ja lubię. Dead Space jest trochę dla mnie za trudne, choć grafika i klimat są świetne. Lubię gry w których zawsze wygrywam, niezależnie od liczby promili we krwi :)

 • dred

  Tegra zone-ze 3 gry na krzyz,w ktore mozna zagrac.sam mam na transformerze demolition inc,gta 3,shadowgun,siegecraft i w zadna z nich nie gram,a jak mam chwile,to i tak lutuje w angry birds:-)
  .niech zaczna robic gry na tablety,w k5ore jest sens grac,a nie fpsy czy tpp,ktory na 10-letnim blaszaku wygladaja lepiej

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona