Zawsze lepiej wydać mniej niż więcej – jest promocja na dwa smartfony Xiaomi

Smartfony Xiaomi (w większości przypadków) już w momencie wejścia na rynek kuszą bardzo atrakcyjnymi i szalenie konkurencyjnymi cenami. Nikt jednak nie powiedział, że nie mogą być jeszcze tańsze – teraz Redmi Note 8T i Redmi Note 8 Pro kupicie w obniżonych cenach.

Reklama

Redmi Note 8 Pro zadebiutował w Polsce niemal dokładnie rok temu – 23 września. Redmi Note 8T przywędrował do kraju nad Wisłą nieco później, 14 listopada 2019 roku. I chociaż Xiaomi zdążyło już wprowadzić do Polski kolejną generację, poprzednia wciąż jest dostępna w sklepach, na dodatek teraz w obniżonych cenach.

Promocja: Redmi Note 8T i Note 8 Pro w obniżonych cenach

Redmi Note 8T wyróżnia się przede wszystkim obecnością modułu NFC na pokładzie, bowiem był to jeden z pierwszych smartfonów marki Redmi z tym komponentem. Dziś jest on znacznie częściej spotykany, nawet w tańszych urządzeniach, lecz jeszcze rok temu było to coś naprawdę wyjątkowego (i pożądanego przez wiele osób).

Pozostała specyfikacja również jednak jest bardzo dobra, jak na smartfon za takie pieniądze. Model ten oferuje m.in. baterię o pojemności 4000 mAh z obsługą szybkiego ładowania przewodowego o mocy 18 W, poczwórny aparat na tyle (48 Mpix + 8 Mpix z obiektywem ultraszerokokątnym + 2 Mpix do zdjęć makro + 2 Mpix do pomiaru głębi) i 6,3-calowy wyświetlacz LCD Full HD+.

Xiaomi Redmi Note 8T
fot. Katarzyna Pura / Tabletowo.pl

Ponadto użytkownicy tego smartfona otrzymają do dyspozycji procesor Qualcomm Snapdragon 665, aparat 13 Mpix na przodzie, czytnik linii papilarnych na bocznej krawędzi, diodę podczerwieni, Dual SIM i 3,5 mm złącze słuchawkowe.

Do 28 września 2020 roku Redmi Note 8T w wersji z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej będzie dostępny w oficjalnej polskiej dystrybucji za 599 złotych.

promocja Xiaomi Redmi Note 8T 4 GB/64 GB za 599 złotych
źródło: Xiaomi Polska

Jeśli natomiast chodzi o Redmi Note 8 Pro, to był to chyba pierwszy smartfon na rynku, który nie został skrytykowany za obecność procesora MediaTeka (Helio G90T) na pokładzie. Ba, wiele osób uznała go za jedną z najmocniejszych stron tego modelu!

Wśród niewątpliwych zalet smartfona można wymienić również aparat główny o rozdzielczości 64 Mpix, moduł NFC, 6 GB RAM i akumulator o pojemności 4500 mAh z obsługą szybkiego ładowania przez USB-C.

Model ten w konfiguracji 6 GB/64 GB będzie dostępny do najbliższego poniedziałku w obniżonej do 899 złotych cenie (w oficjalnej polskiej dystrybucji). W wybranych sklepach w tej kwocie można również kupić nową, pomarańczową wersję kolorystyczną.

promocja Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6 GB/64 GB za 899 złotych
źródło: Xiaomi Polska

Kup Redmi Note 8 Pro 6 GB/64 GB w obniżonej cenie