Redmi Note 8 Pro został odświeżony – Xiaomi przygotowało „specjalną edycję”

Redmi Note 8 Pro cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród klientów, mimo że bazuje na procesorze marki MediaTek, które wciąż owiane są złą sławą. Od jego premiery minął już prawie rok, ale Xiaomi wcale nie zamierza odsyłać go do lamusa – producent właśnie wprowadził na rynek „Specjalną Edycję” tego smartfona.

Reklama

Redmi Note 8 Pro to jeden z najchętniej wybieranych smartfonów Xiaomi

Można pokusić się o stwierdzenie, że model ten pomógł MediaTekowi odciąć metkę producenta słabych procesorów i zmienić wizerunek w oczach wymagających użytkowników. A trzeba powiedzieć, że przyszłość tajwańskiego przedsiębiorstwa rysuje się w różowych barwach.

MediaTek Helio G90T nie zniechęca klientów do zakupu Redmi Note 8 Pro, a niejednokrotnie jest nawet wymieniany jako zaleta tego smartfona. Model ten cały czas cieszy się niesłabnącą popularnością i Xiaomi najwyraźniej nie chce tego zmieniać, bowiem właśnie oficjalnie zaprezentowało „Specjalną Edycję”.

Reklama

Nowość: Redmi Note 8 Pro Special Edition

Do tej pory smartfon dostępny był w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, zielonej, niebieskiej i białej. Dziś Xiaomi oficjalnie zaanonsowało nową, już piątą, o nazwie Coral Orange, która określana też jest mianem „Special Edition”.

Redmi Note 8 Pro Special Edition Coral Orange
Redmi Note 8 Pro Special Edition (źródło: @Xiaomi)

Co ciekawe, Redmi Note 8 Pro Special Edition „już wkrótce” powinien być dostępny również w Polsce, a przynajmniej taka informacja widnieje na stronie sklepu Mi-home.pl, na której już pojawiła się ta wersja kolorystyczna.

Wygląda jednak na to, że klienci w Polsce będą mogli kupić jedynie konfigurację z 6 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej w takim wydaniu. Aktualnie w przypadku innych wersji kolorystycznych jest ona sprzedawana za 949 złotych, lecz nie wiadomo, czy taka cena się utrzyma do momentu, aż wariant Coral Orange oficjalnie będzie dostępny w kraju nad Wisłą (regularna to bowiem 1099 złotych).

seria Redmi Note 8 Pro series
Seria Redmi Note 8 Pro Special Edition (źródło: @Xiaomi)

Co sądzicie o nowej wersji kolorystycznej tego modelu? Ja może nie jestem fanem tego odcienia, ale jednocześnie nie można zaprzeczyć, że zwraca na siebie uwagę, przykuwa wzrok i może być chętnie kupowany przez klientów.

 1. Dla mnie spoko, gdybym kupował teraz ten telefon to bym wybrał właśnie ten kolor, gdyby był w tej samej cenie co reszta. Z drugiej strony na pewno bym to zakrył etui. Czytając tytuł celowałem w inny procesor

 2. Według mnie różne kolory to coś fajnego lubię swój niebieski pomarańczowy myślę że też był by spoko czarny wywołuje wrmnie odruch wymiotny

  1. Kto tak powiedział czy napisał że nie dostanie Androida 11 że pytasz?Bo ja na ten nic nie słyszałem żeby miał nie dostać.

   1. Oczywiście, że nie dostanie. To już było wiadome nawet za nim telefon wszedł do sprzedaży. Każde Redmi dostaje tylko jedną aktualizację androida. Zostają tylko aktualizacje nnakładki.

   2. Oficjalna strona Xiaomi już od ubiegłego tygodnia podaje które modele nie będą miały aktualizacji systemu. Jeżeli masz problemy, to wpisz w Google. A nawet polskojęzyczne strony podają cala listę. Ta niestety podaje wszystko, co jest do 8 włącznie, nie będzie wspierane. Nie mylmy z nakładkami to nie zmiana systemu tylko w dużym uproszczeniu ozdobniki

 3. Ten telefon q redimi net 8 pro ma ssbom łapę na aprtcje praginalbym muj we jm podać kamerę darmowa z sklep plyi jest ok za darmo 2 wada gonik jest 1 bak gonka 2 mono zmnjejm apkjcjom kutra wygra streo gos tak jest ok bak szkoda jest na 2 karty SIM.

 4. Pytanie jak z aktualizacjami systemu. To co Xiaomi podało to 8 już bez aktualizacji systemu. Temu mamy ruch cenowy w dół. Sklepy pozbywają się 8 licząc na niedoinformowanych klientów, lub takich którym stary system nie przeszkadza.

   1. Wersje z 9 mają w.planie.aktualizację do nowego systemu. Jeżeli chcesz mieć dłuższe wsparcie to modele googlowskie dają taką możliwość. Nokia wspiera przez dwa.lata i dodatkowo jeden rok aktualizacje bezpieczeństwa w przedziale kwartalnym.

  1. Skąd masz takie informacje…. Xiaomi nowy system miui12 ma w zamiarze wrzucić na stare smarty… Np redmi note 5, 5pro etc… Pełna lista jest dostępna na strone mi polska
   Uważam że polityka Xiaomi w uaktualnieniach swoich produktów stoi na wysokim poziomie.Szajsunki ..Hueje….użytkowników mają gdzies.

   1. Miui 12 to system?! Aleś mnie ubawił. A przy okazji wszystkich na forum. A kiedy to niby ten system powstał?! Bo wszyscy na całym świecie są oprócz Ciebie na poziomie Android 11. Nawet oficjalna strona Xiaomi a za nią wiele redakcji podaje, które to aparaty NIE DOSTANĄ AKTUALIZACJI!! Miui niedouczony człowieku jest autorską nakładką firmy Xiaomi. Mówiąc, w szalonym uproszczeniu to są ozdobniki, które i ma prawie każda firma. Pomijam te, które działają na czystym androidzie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama