Promocja rabat dla uczniów w Media Expert
źródło: Media Expert

Po odebraniu świadectwa biegnij do Media Expert. Czeka na Ciebie rabat za naukę!

Już jutro koniec roku szkolnego 2020/2021. Zgodnie z tradycją sklep Media Expert przygotował atrakcyjny rabat dla uczniów na zakupy z tej okazji. Jeżeli mieliście upatrzony jakiś produkt, warto skorzystać z tej promocji! Szczególnie że można taki zakup potraktować jako nagrodę za wysiłek, jaki musieliście włożyć w naukę w ostatnich dziesięciu miesiącach.

Reklama

Z uwagi na panującą sytuację, nauka w roku szkolnym 2020/2021 odbywała się w dużej mierze zdalnie lub hybrydowo. Już jutro, 25 czerwca, uczniowie oficjalnie go zakończą i rozpoczną dwumiesięczne wakacje. Zanim jednak wyjadą na wyczekiwany wypoczynek, powinni udać się do sklepu Media Expert, ponieważ czeka na nich rabat, przyznawany w ramach promocji „Płacimy za naukę”.

Promocja: rabat dla uczniów w Media Expert. Jak odebrać?

Dzięki promocji „Płacimy za naukę” uczniowie, którzy zdecydują się na zakupy w sklepie Media Expert, otrzymają atrakcyjny rabat. Jeżeli zrobią zakupy na kwotę przynajmniej 250 złotych (może to być zarówno jedna rzecz, jak i kilka – warunkiem jest, żeby zamówienie opiewało na kwotę co najmniej 250 złotych), dostaną 40 złotych rabatu.

Wybrane produkty można kupić zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym, aczkolwiek w tym drugim przypadku konieczne jest skorzystanie z opcji płatności i odbioru w markecie, ponieważ przed zapłaceniem za zamówienie należy pokazać ważną legitymację szkolną lub studencką – tylko wtedy zostanie naliczona zniżka w wysokości 40 złotych.

Promocja rabat dla uczniów w Media Expert
źródło: Media Expert

Z promocji można skorzystać przez cztery dni – od 25 do 28 czerwca 2021 roku, tj. w tych dniach trzeba kupić produkty w sklepie stacjonarnym lub złożyć zamówienie w internetowym. W przypadku wybrania opcji płatności i odbioru w sklepie stacjonarnym, należy pofatygować się po zamówione produkty najpóźniej do 5 lipca br.

Jedna osoba może skorzystać z niniejszej promocji tylko jeden raz, tj. jedna legitymacja uprawnia do jednego zakupu z rabatem.

Uzupełnieniem promocji jest napisana i nagrana specjalnie z myślą o niej piosenka, która w zabawny sposób pokazuje, z czym musieli się zmagać uczniowie w roku szkolnym 2020/2021, a przy okazji też ich rodzice:

Regulamin promocji „Płacimy za naukę” (PDF)