Zakończenie roku szkolnego. Czas na powrót akcji „Płacimy za oceny!” w Media Expert

Zakończenie szkoły i rozdanie świadectw to tradycyjnie czas uruchomienia przez Media Expert promocji „Płacimy za oceny!”. Sieć premiuje wszystkie piątki i szóstki na świadectwie, a także wzorowe i bardzo dobre zachowanie.

W tym roku promocja Płacimy za oceny! rusza już dziś, 19 czerwca i potrwa do 24 czerwca. W tych dniach można zyskać rabat przy jednorazowych zakupach o wartości co najmniej 200 zł w sklepach Media Expert. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest okazanie oryginału świadectwa szkolnego (własnego albo innej osoby, np. dziecka) z 2019 roku. Zasady przyznawania rabatu można skrócić do kilku podpunktów. Sieć Media Expert premiuje:

Reklama
  • każdą „piątkę” kwotą 5 złotych
  • każdą szóstkę” kwotą 6 złotych
  • bardzo dobrą ocenę z zachowania kwotą 5 złotych
  • wzorową ocenę z zachowania kwotą 6 złotych

W akcji mogą wziąć udział również świadectwa opisowe, przyznawane w klasach I-III. Takie cenzurki umożliwiają skorzystanie z rabatu o wartości 20 złotych. Co ważne, świadectwa szkolne przedstawiane w ramach promocji nie łączą się.
Oznacza to, że przy zakupach o wartości co najmniej 200 zł, można przedstawić wyłącznie jedno świadectwo szkolne.

Zakupów można dokonać stacjonarnie lub przez stronę mediaexpert.pl, jednak w tym drugim przypadku, warunkiem jest odbiór własny zakupionego towaru w sklepie stacjonarnym, gdzie zostanie zweryfikowane świadectwo i naliczony przysługujący rabat.

Dodatkowych informacji udziela Regulamin, który znajduje się również na stronie dotyczącej promocji.