fot. Pixabay

Świąteczna promocja Plusa: sześć miesięcy abonamentu za 0 zł dla każdego i „sprzęty w supercenach”

Do świąt Bożego Narodzenia pozostało mniej niż 50 dni. Kolejne firmy prezentują więc swoje świąteczne oferty, stworzone z myślą o tym okresie. Swoją przedstawiło już Orange (aczkolwiek zapewne i tak nie całą), a teraz zrobił to Plus. Zielony operator gwarantuje m.in. pół roku abonamentu za okrągłe zero złotych.

Plus od dłuższego czasu kusi zerowym abonamentem przez 6 miesięcy, lecz do tej pory z tego przywileju mogli skorzystać (o ile się nie mylę) wyłącznie nowi klienci, przenoszący numer z innej sieci. Przy świętach Zielony operator zrobił się jednak o wiele hojniejszy, ponieważ od teraz abonament za darmo przez pół roku dostaną także dotychczasowi klienci, którzy przedłużą umowę oraz osoby, podpisujące całkowicie nowy kontrakt. Co więcej, dotyczy to zarówno klientów indywidualnych, jak i małych firm SOHO.

Reklama

Na sześć miesięcy zerowego abonamentu mogą liczyć klienci, którzy zdecydują się na dowolną ofertę głosową. Rabat zostanie przyznany na każdy abonament, bez względu na jego wysokość. Plus informuje również, że w promocji elastycznej użytkownicy mogą liczyć także na dodatkowy pakiet internetowy 36 GB na cały czas umowy.

Świąteczna oferta nie wyklucza się z programem smartDOM (klienci indywidualni) oraz smartFIRMA (klienci biznesowi) – abonament (nawet w trakcie promocyjnego okresu) uprawnia do rozpoczęcia wspomnianych programów. Jeśli zaś chodzi o oferty wielosimowe, to sześć miesięcy zerowego abonamentu będzie obowiązywać wyłącznie na głównej karcie SIM.

Plus obiecuje również korzystne oferty na urządzenia, ale tutaj już każdy musi sam sobie przeliczyć, czy zakup danego sprzętu faktycznie będzie się opłacać w jego przypadku. Konfiguracji jest bowiem tyle, że nie sposób jednoznacznie tego rozstrzygnąć.

Przy okazji klienci mogą także dobrać usługi dodatkowe takie, jak Pakiet IPLA POLSAT SPORT PREMIUM, czy dostęp do serwisów IPLA, HBO GO i Play Music na promocyjnych zasadach. Firmy mogą natomiast skorzystać m.in. z pomocy doradcy biznesowego, Centralki Firmy, Ochrony Internetu czy Serwisu wyświetlacza.

https://youtu.be/TxU7B8efXnA

Źródło: informacja prasowa