Promocja Play i SkyCash: pierwszy i piąty bilet za 1 grosz

Płatności za bilety można już od kilku miesięcy dodawać do rachunku w Play (i w Orange też). Teraz przyszedł czas na promocję, w której klienci posiadający abonament w Play mogą zapłacić za pierwszy i piąty bilet tylko 1 grosz, o ile płatność będzie realizowana przez Zapłać z Play w aplikacji SkyCash.

Aby kupić bilet w aplikacji SkyCash wystarczy posiadać numer w Play lub Red Bull Mobile na abonament. Należy też pobrać aplikację SkyCash z Google Play lub App Store i zarejestrować się jako użytkownik podając numer w Play na abonament.

Reklama

Gdy przyjdzie czas dokonywania płatności za bilet, spośród opcji należy wybrać Zapłać z Play. Przy pierwszym razie trzeba będzie przejść przez aktywację tej metody płatności, żeby aplikacja SkyCash wiedziała, że ma do czynienia z prawdziwym abonentem Play. Sprowadza się to do potwierdzenia swojego numeru telefonu za pomocą specjalnego kodu otrzymywanego przez nas SMS-em.

Warunki promocji

Promocja „Pierwszy i piąty bilet za 1 grosz w SkyCash” trwa do końca października. W tym czasie możemy dwukrotnie zaoszczędzić na bilecie komunikacji miejskiej, ale tylko do jednorazowej kwoty 7 zł (czyli w sumie max. prawie 14 zł). Po zakupie otrzymamy SMS z potwierdzeniem zakupu biletu w promocyjnej cenie 1 grosza. Koszt biletu sprawdzimy również w historii aktywności w aplikacji Play24 i zapłacimy za niego z następnym rachunkiem za abonament.

Lista miast, w których można kupować bilety w SkyCash, znajduje się tutaj.

Natomiast poniżej znajdziecie Regulaminy promocji:

źródło: Play