Płatność za bilety komunikacji miejskiej z aplikacji SkyCash doliczymy do rachunku Orange

Wygoda. Tak jednym słowem określiłbym możliwość płacenia za przejazdy komunikacji miejskiej za pośrednictwem aplikacji. Bez papierowych biletów, bez szukania kiosków i noszenia przy sobie drobnych. Orange jeszcze bardziej ułatwia tę czynność, gdyż opłata za przejazd tramwajem czy autobusem będzie mogła być doliczona do rachunku abonamentowego.

Orange pod tym względem będzie współpracować z aplikacją SkyCash. Należy mieć ją zainstalowaną na telefonie. Co najważniejsze, nie ma potrzeby podłączania do aplikacji karty płatniczej. Wystarczy w ustawieniach aplikacji zmienić metodę płatności na „dolicz do rachunku Orange”. Mobilny bilet otrzymamy na telefon. Płatność będzie widoczna na kolejnej fakturze.

Reklama

Powyższa opcja będzie dostępna dla klientów abonamentów mobilnych Orange, planów MIX oraz pakietów Orange Love. Skorzystają z niej mieszkańcy Warszawy i 70 innych polskich miast, m.in. Słupska, Sopotu, Mysłowic czy Zduńskiej Woli.

Orange Polska dołącza tę funkcję do innych, uruchomionych wcześniej, na przykład doliczenia do rachunku opłat za płatne parkowanie oraz innych usług, dostarczanych na przykład przez Google i Microsoft. Jednorazowy zakup nie może przekraczać równowartości 50 euro w złotówkach (~217 zł).

Więcej informacji znajdziemy na stronie Płać z Orange.

Nowość: Zapłać za parking przez SMS i dopisz do rachunku w Play

źródło: informacja prasowa