Z okazji przygotowań do 5G, Play podwaja pakiety internetowe dla abonentów

Play przygotował promocję, w której klienci podpisujący nową umowę lub przedłużający starą, dostaną na ograniczony czas dwa razy większy pakiet internetowy.

Reklama

Niepisane prawo promocji u operatorów mówi, że najlepsze benefity zgarniają klienci korzystający z ofert na kartę, i coś w tym jest. Czasem jednak skapnie też coś tym, którzy opłacają lub dopiero zamierzają przejść na abonament. Play właśnie do takich osób kieruje promocję, w której przez ograniczony czas będzie można skorzystać z podwójnego pakietu internetowego.

Kto skorzysta?

Z promocji mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi – przy podpisaniu nowej lub przedłużeniu obecnej umowy. Nie jest więc dostępna dla tych, którzy już związali się abonentem z Play. Jest to działanie obliczone na zachęcenie do wejścia lub pozostania w gronie klientów opłacających comiesięczne zobowiązanie na rzecz Fioletowych.

Reklama

Długość działania i wielkość podwójnego pakietu internetowego zależy od tego, z jakiej oferty zamierzamy korzystać.

Klienci indywidualni

Wybierający Play HOMEBOX zamiast 35 GB otrzymują 70 GB w smartfonie, z pełną prędkością na rok oraz kartę SIM do Internetu domowego bez limitu (150 GB z pełną prędkością).

W Play HOMEBOX TV klienci otrzymują 80 GB pakietu mobilnego z pełną prędkością przez 12 miesięcy (po tym czasie 40 GB), kartę SIM do Internetu domowego bez limitu (200 GB z pełną prędkością) oraz PLAY NOW TV BOX z dostępem do 33 kanałów telewizyjnych, a także jeden z pakietów: HBO GO, Sport, Extra lub KIDS w prezencie. Dodatkowo, w każdej z nich dostępny jest TIDAL i Amazon Prime Video przez 6 miesięcy bez opłat.

Klienci biznesowi

Dla osób podpisujących umowę na firmę, w BIZNES BOX PRO zamiast 40 GB otrzymują 80 GB w smartfonie, z pełną prędkością na 12 miesięcy oraz Internet do biura bez limitu (300 GB z pełną prędkością).

Pozostałe oferty

W innych taryfach czas trwania podwojonego internetu jest zauważalnie krótszy. Dla ofert Play L i BIZNES BOX z podwojonego Internetu można korzystać przez 6 miesięcy, a w ofertach Play M i BIZNES BOX START – przez 3 miesiące.

Co prawda, nie są to paczki danych, do których przyzwyczajeni klienci taryf na kartę, ale jeśli ktoś jest zdecydowany na podpisanie lub przedłużenie umowy, każdy dodatkowy gigabajt może okazać się przydatny.

Play zdradza, w jakich miastach zamierza uruchomić dostęp do sieci 5G w Polsce

źródło: informacja prasowa