Zgarnij dodatkowe gigabajty w Play | Tabletowo.pl

Play: potrząśnij telefonem, a na Twoje konto wpadną dodatkowe gigabajty

Dołącz do dyskusji 0

Play regularnie organizuje promocje, dzięki którym można dostać trochę gigabajtów za darmo. Ta jest jednak dość nietypowa, ponieważ aby odebrać bezpłatny pakiet internetowy, trzeba… potrząsnąć telefonem.

Gigabajty za darmo w Play – jak odebrać?

Trzeba zacząć od tego, że z promocji mogą skorzystać zarówno użytkownicy ofert na abonament, jak i na kartę oraz MIX, którzy korzystają z wymienionych w regulaminie taryf. Co równie istotne, mowa tu zarówno o klientach indywidualnych, jak i biznesowych. Kolejnym warunkiem jest zainstalowanie na smartfonie aplikacji Play24 – jest ona dostępna na urządzenia z Androidem (Sklep Play) i iOS (App Store).

Po zarejestrowaniu numeru w Play24, należy wejść w zakładkę „Dla Ciebie” – na górze pojawi się informacja o grze „Shake to Play”. Później wystarczy już tylko dotknąć przycisku „Gram”, a następnie „Start” i po prostu potrząsnąć telefonem. Po wykonaniu tych kroków na konto wpadnie dodatkowy gigabajt internetu, który w przypadku abonamentu ważny będzie do końca aktualnego okresu rozliczeniowego, a w taryfach na kartę i MIX przez 30 dni kalendarzowych. W ofertach typu pre-paid dodatkowym warunkiem do otrzymania bonusu jest posiadanie ważnego konta na rozmowy wychodzące i przynajmniej jednej złotówki w Pakiecie Złotówek.

Jeśli ktoś ma już zainstalowaną aplikację Play24 i nie widzi gry „Shake to Play”, albo używa taryfy, która nie jest uwzględniona w promocji, albo korzysta ze starszej wersji programu – wtedy trzeba ją zaktualizować do wydania 6.8 lub nowszego.

Dzięki grze „Shake to Play” w listopadzie można dostać 1 GB internetu za darmo (trzeba zagrać w nią najpóźniej 30.11.2019), natomiast w grudniu już 2 GB – łącznie operator da więc każdemu klientowi pakiet nawet 3 GB bez żadnych opłat. Niewykorzystany transfer przepada. Promocja trwa do 31 grudnia 2019 roku, tzn. najpóźniej tego dnia można włączyć drugi bonus (2 GB), a jego ważność będzie zależała od użytkowanej taryfy (zgodnie z przywoływanymi wcześniej zasadami).

Regulamin oferty promocyjnej „Shake to Play” (PDF)

Polecamy również – Osiągnięcia Play przekroczyły oczekiwania

Osiągnięcia Play przekroczyły oczekiwania

Źródło: Play, własne

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona