Play: potrząśnij telefonem, a na Twoje konto wpadną dodatkowe gigabajty

Play regularnie organizuje promocje, dzięki którym można dostać trochę gigabajtów za darmo. Ta jest jednak dość nietypowa, ponieważ aby odebrać bezpłatny pakiet internetowy, trzeba… potrząsnąć telefonem.

Gigabajty za darmo w Play – jak odebrać?

Trzeba zacząć od tego, że z promocji mogą skorzystać zarówno użytkownicy ofert na abonament, jak i na kartę oraz MIX, którzy korzystają z wymienionych w regulaminie taryf. Co równie istotne, mowa tu zarówno o klientach indywidualnych, jak i biznesowych. Kolejnym warunkiem jest zainstalowanie na smartfonie aplikacji Play24 – jest ona dostępna na urządzenia z Androidem (Sklep Play) i iOS (App Store).

Reklama

Po zarejestrowaniu numeru w Play24, należy wejść w zakładkę „Dla Ciebie” – na górze pojawi się informacja o grze „Shake to Play”. Później wystarczy już tylko dotknąć przycisku „Gram”, a następnie „Start” i po prostu potrząsnąć telefonem. Po wykonaniu tych kroków na konto wpadnie dodatkowy gigabajt internetu, który w przypadku abonamentu ważny będzie do końca aktualnego okresu rozliczeniowego, a w taryfach na kartę i MIX przez 30 dni kalendarzowych. W ofertach typu pre-paid dodatkowym warunkiem do otrzymania bonusu jest posiadanie ważnego konta na rozmowy wychodzące i przynajmniej jednej złotówki w Pakiecie Złotówek.

Jeśli ktoś ma już zainstalowaną aplikację Play24 i nie widzi gry „Shake to Play”, albo używa taryfy, która nie jest uwzględniona w promocji, albo korzysta ze starszej wersji programu – wtedy trzeba ją zaktualizować do wydania 6.8 lub nowszego.

Dzięki grze „Shake to Play” w listopadzie można dostać 1 GB internetu za darmo (trzeba zagrać w nią najpóźniej 30.11.2019), natomiast w grudniu już 2 GB – łącznie operator da więc każdemu klientowi pakiet nawet 3 GB bez żadnych opłat. Niewykorzystany transfer przepada. Promocja trwa do 31 grudnia 2019 roku, tzn. najpóźniej tego dnia można włączyć drugi bonus (2 GB), a jego ważność będzie zależała od użytkowanej taryfy (zgodnie z przywoływanymi wcześniej zasadami).

Regulamin oferty promocyjnej „Shake to Play” (PDF)

Polecamy również – Osiągnięcia Play przekroczyły oczekiwania

Osiągnięcia Play przekroczyły oczekiwania

Źródło: Play, własne