źródło: Play

Limitowana promocja w Play – abonament i smartfon za 50 złotych miesięcznie

Play mocno stara się przekonać nowych użytkowników, żeby dołączyli do grona jego klientów. Pomagają mu w tym przede wszystkim reklamy z celebrytami i gwiazdami, ale nie na wszystkich one działają. Dla wielu osób ważniejsza jest atrakcyjna oferta. Operator właśnie taką przygotował.

Reklama

Mimo że kupowanie smartfona w sklepach z elektroniką staje się coraz popularniejsze, to wciąż zdecydowana większość osób nabywa nowy smart-telefon wraz z umową abonamentową (bądź w taryfie MIX), chociaż nie zawsze się to opłaca. Przygotowana przez Play oferta jest jednak całkiem atrakcyjna.

Reklama

Promocja w Play – abonament i smartfon za 50 złotych miesięcznie

W ramach limitowanej promocji Play oferuje zestaw abonament + smartfon za pięćdziesiąt złotych miesięcznie. Kwota ta obejmuje już rabaty za e-fakturę, terminowe płatności i zgody marketingowe. W ofercie konsument otrzyma nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz pakiet 7 GB internetu na krajową transmisję danych (4,24 GB w roamingu w UE), a do tego będzie mógł dobrać jeden z trzech smartfonów. Dla użytkowników indywidualnych przygotowano Huawei P Smart 2019, Samsunga Galaxy A10, LG K40s lub Alcatel 3X 2019 za 1 zł na start. Klienci biznesowi mogą natomiast dobrać Huawei P Smart 2019 lub Samsunga Galaxy A50 za – odpowiednio – 199 zł i 169 zł netto na start (kwota abonamentu w ich przypadku także jest wyrażona w netto).

To jednak nie wszystko, bowiem klienci otrzymają od Play jeszcze aż sześć miesięcy dostępu do serwisu Amazon Prime Video za darmo, podczas gdy standardowo za każdy miesiąc trzeba zapłacić 5,99 euro (~26 złotych), a bezpłatnie można korzystać tylko przez siedem dni w ramach okresu próbnego.

Play podkreśla, że z oferty można skorzystać bez konieczności wychodzenia z domu – wystarczy złożyć zamówienie w sklepie internetowym operatora. Dostawa kurierem jest darmowa. Promocja skierowana jest jednak wyłącznie do nowych klientów, którzy przeniosą swój numer od obecnego operatora. Umowa podpisywana jest na okres 24 miesięcy.

Play nie podaje informacji, do kiedy obowiązuje opisywana powyżej oferta. Deklaruje jednak, że jest ona „limitowana”.

Źródło: informacja prasowa

Reklama