(fot. pexels.com)

Play zachęca do zostaniu w domu i oferuje 15 zł na zakupy w App Store

Klienci Play, którzy posiadają urządzenia Apple, mogę teraz skorzystać ze specjalnej promocji. W ramach akcji #ZostańWDomu operator pozwala na zaoszczędzenie 15 zł na zakupach w sklepie z aplikacjami.

Reklama

App Store bez podawania danych karty kredytowej

Usługa Zapłać z Play pozwala na kupowanie aplikacji i gier w App Store, płacenie za większy pakiet dyskowy w chmurze iCloud, subskrypcję Apple Music czy kupowanie filmów w Apple TV lub książek w wirtualnej księgarni Apple. Wydane pieniądzie dopisywane są do rachunku Play.

Reklama

Dla wielu osób zaletą może być brak konieczności podawania danych karty kredytowej, a także płacenie za wszystkie wykorzystywane usługi na iPhonie na jednym rachunku. Dzięki temu usługa Zapłać z Play jak najbardziej jest interesującą alternatywą dla pozostałych metod płatności.

Promocja dla użytkowników Zapłać z Play

Kolejnym argumentem, który może przekonać do przejścia na usługę płatności Play, jest nowa promocja. Operator przygotował dla swoich klientów możliwość zaoszczędzenia 15 złotych podczas kupowania aplikacji lub gier w App Store, a także podczas dokonywania w nich zakupu (np. subskrypcja premium lub dodatkowe, płatne funkcje).

Jak działa promocja? Na samym początku, w opcjach zarządzania płatnościami na koncie Apple należy wybrać numer telefonu jako metodą płatności. Po zweryfikowaniu nowego sposobu płacenia, można już skorzystać z dodatkowych 15 złotych na zakupy. Zależnie od wydanej kwoty, klient otrzyma:

  • jeśli kwota transakcji wyniesie mniej niż 15 zł, to na fakturze opłatę za nią zostanie zredukowana do 1 grosza
  • jeśli kwota transakcji wyniesie więcej niż 15 zł, to na fakturze opłata za dany zakup zostanie pomniejszona o 15 zł

Należy zaznaczyć, że akcja skierowana jest dla klientów abonamentowych Play oraz Red Bull Mobile, którzy w ciągu ostatniego roku nie korzystali z tej formy płatności w sklepie App Store.

Osoby zainteresowane promocją powinny się pospieszyć. Akcja trwa bowiem tylko do 19 kwietnia. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej Play.

Polecamy również:

Promocja na internet w Play – trzy miesiące za darmo, a potem taniej niż wcześniej

źródło: materiały prasowe