Orange Flex
Orange Flex (źródło: Orange Polska)

Zostań klientem Orange Flex, a przez 3 miesiące zapłacisz w sumie tylko 3 złote!

Orange ma znakomitą promocję dla tych, którzy od dłuższego czasu myśleli o przeniesieniu numeru do usługi Flex. Teraz nowi klienci mogą cieszyć się symbolicznymi rachunkami aż przez 3 miesiące.

Orange Flex taniej niż kiedykolwiek

Orange Flex jest całkiem niezłym wyborem dla poszukujących niezobowiązującej oferty telefonii komórkowej – i to już od dłuższego czasu. Bez podpisywania żadnych krępujących ręce umów, możemy wybierać spośród kilku opcji z taryfami no-limit, nielimitowanym przesyłem danych w social mediach oraz paczkami internetu od 15 GB do nawet 100 GB w sieci 5G.

Pomarańczowi ruszyli teraz z promocją, w której przez pierwsze trzy miesiące po przejściu do Orange Flex, zapłacimy tylko złotówkę miesięcznie za usługę. W sumie koszt rachunków za cały kwartał wyniesie nas jedynie 3 złote! Oczywiście im większy pakiet subskrypcyjny wybierzemy, tym większe będą oszczędności. Potem można spokojnie zmniejszyć wybrany plan, więc warto na start wybrać ten z limitem 100 GB.

Orange Flex aplikacja

Jak skorzystać z promocji?

To jedna z najprostszych rzeczy, jakie można sobie wyobrazić:

  1. Ściągamy apkę, wybieramy interesujący nasz plan i zakładamy konto Flex.
  2. Przenosimy numer od dowolnego operatora lub z Orange/nju mobile albo wybieramy nowy.
  3. Potwierdzamy tożsamość w aplikacji.
  4. Wpisujemy kod FLEX3 przed wybraniem metody płatności.

To wszystko! Promocja dostępna jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Więcej informacji znajdziecie na stronie Orange Flex.