Czas na smartwatche. Sprawdź promocję na trzy zegarki Huawei Watch

Huawei przygotowało specjalną promocję jesienną, w której wybrane smartwatche firmy można kupić w niższych cenach. Chodzi o modele Huawei Watch GT 2 Pro, Huawei Watch GT 2 oraz Huawei Watch Fit.

Tańsze smartwatche Huawei na jesień

Ponieważ za oknem coraz częściej szaro i buro, zapewne trudniej wyrwać się z domu, by uprawiać sport na świeżym powietrzu. Bywa, że przydatnym kompanem, pomagającym utrzymać sprawność fizyczną, staje się smartwatch. Huawei prowadzi od dziś promocję, w której tego typu urządzenia kupimy taniej niż wcześniej.

Warto wspomnieć, gdzie będzie prowadzona akcja promocyjna. Otóż zegarki w niższych cenach znajdziemy w oficjalnym sklepie internetowym huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie oraz w sklepach Empik, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD i x-kom. Mamy więc absolutną dowolność, jeśli chodzi o to, skąd będziemy chcieli wyrwać promocyjny gadżet.

Trzy smartwatche, trzy nowe ceny

Huawei przygotowało obniżkę cen trzech modeli smartwatychy. Są to: Huawei Watch GT 2 Pro, Huawei Watch GT 2 oraz Huawei Watch Fit.

Huawei Watch GT 2 Pro jest modelem, który obiecuje najwięcej pod względem wydajności i specyfikacji. Jest też zbudowany z materiałów premium, zatem kupujący może mieć pewność, że zaopatruje się w najlepszą elektronikę noszoną od Huawei. Obudowa zegarka jest tytanowa, zaś praca czujników może nie być przerywana przez nawet 2 tygodnie. Zegarek obsługuje funkcję bezprzewodowego ładowania zwrotnego.

Huawei Watch GT 2 Pro

To dobry gadżet dla osób aktywnych – rozróżnia 100 trybów sportowych, w tym bieganie, triathlon, jogę, fitness, a nawet narciarstwo i golfa. Smartwatch rejestruje dystans (bazując także na GPS), spalone kalorie, tętno, tempo, monitoruje poziom stresu, a także pozwala kontrolować jakość snu.

Huawei Watch GT 2 Pro można kupić za 1099 zł. Dostaniecie go w wersji Sport oraz Classic.

Huawei Watch GT 2 jest już nieco mniej zaawansowany i charakteryzuje się innym stylem niż wersja z „Pro” w nazwie. Wciąż jednak oferuje sporo, na czele z długim czasem pracy. Promocja przeznaczona jest dla trzech wersji urządzenia: Sport, Active i Classic.

Huawei Watch GT smartwatch
Huawei Watch GT (źródło: Huawei)

Huawei Watch GT 2 dostępny jest teraz za 799 zł.

Jest jeszcze Huawei Watch Fit. Znacząco różni się od powyższej dwójki, przede wszystkim obudową w kształcie koperty. Również może sporo zaoferować osobom aktywnym: ma wyświetlacz AMOLED oraz tryb umożliwiający wyświetlanie animacji z ćwiczeniami. W trybie podstawowym oferuje do 10 dni pracy, zaś baterię można ponownie naładować w 1,5 godziny. Obsługuje 96 trybów sportowych.

Huawei Watch Fit

Nowa cena Huawei Watch Fit to 449 zł.

Należy pamiętać, że promocja nie będzie trwała wiecznie. Huawei kończy ją 1 listopada.