Czas na smartwatche. Sprawdź promocję na trzy zegarki Huawei Watch

Czas na smartwatche. Sprawdź promocję na trzy zegarki Huawei Watch

Ostatnia aktualizacja:

Huawei przygotowało specjalną promocję jesienną, w której wybrane smartwatche firmy można kupić w niższych cenach. Chodzi o modele Huawei Watch GT 2 Pro, Huawei Watch GT 2 oraz Huawei Watch Fit.

Tańsze smartwatche Huawei na jesień

Ponieważ za oknem coraz częściej szaro i buro, zapewne trudniej wyrwać się z domu, by uprawiać sport na świeżym powietrzu. Bywa, że przydatnym kompanem, pomagającym utrzymać sprawność fizyczną, staje się smartwatch. Huawei prowadzi od dziś promocję, w której tego typu urządzenia kupimy taniej niż wcześniej.

Warto wspomnieć, gdzie będzie prowadzona akcja promocyjna. Otóż zegarki w niższych cenach znajdziemy w oficjalnym sklepie internetowym huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie oraz w sklepach Empik, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD i x-kom. Mamy więc absolutną dowolność, jeśli chodzi o to, skąd będziemy chcieli wyrwać promocyjny gadżet.

Trzy smartwatche, trzy nowe ceny

Huawei przygotowało obniżkę cen trzech modeli smartwatychy. Są to: Huawei Watch GT 2 Pro, Huawei Watch GT 2 oraz Huawei Watch Fit.

Huawei Watch GT 2 Pro jest modelem, który obiecuje najwięcej pod względem wydajności i specyfikacji. Jest też zbudowany z materiałów premium, zatem kupujący może mieć pewność, że zaopatruje się w najlepszą elektronikę noszoną od Huawei. Obudowa zegarka jest tytanowa, zaś praca czujników może nie być przerywana przez nawet 2 tygodnie. Zegarek obsługuje funkcję bezprzewodowego ładowania zwrotnego.

Czas na smartwatche. Sprawdź promocję na trzy zegarki Huawei Watch
Huawei Watch GT 2 Pro

To dobry gadżet dla osób aktywnych – rozróżnia 100 trybów sportowych, w tym bieganie, triathlon, jogę, fitness, a nawet narciarstwo i golfa. Smartwatch rejestruje dystans (bazując także na GPS), spalone kalorie, tętno, tempo, monitoruje poziom stresu, a także pozwala kontrolować jakość snu.

Huawei Watch GT 2 Pro można kupić za 1099 zł. Dostaniecie go w wersji Sport oraz Classic.

Czas na smartwatche. Sprawdź promocję na trzy zegarki Huawei Watch

Huawei Watch GT 2 jest już nieco mniej zaawansowany i charakteryzuje się innym stylem niż wersja z „Pro” w nazwie. Wciąż jednak oferuje sporo, na czele z długim czasem pracy. Promocja przeznaczona jest dla trzech wersji urządzenia: Sport, Active i Classic.

Huawei Watch GT smartwatch
Huawei Watch GT (źródło: Huawei)

Huawei Watch GT 2 dostępny jest teraz za 799 zł.

Jest jeszcze Huawei Watch Fit. Znacząco różni się od powyższej dwójki, przede wszystkim obudową w kształcie koperty. Również może sporo zaoferować osobom aktywnym: ma wyświetlacz AMOLED oraz tryb umożliwiający wyświetlanie animacji z ćwiczeniami. W trybie podstawowym oferuje do 10 dni pracy, zaś baterię można ponownie naładować w 1,5 godziny. Obsługuje 96 trybów sportowych.

Czas na smartwatche. Sprawdź promocję na trzy zegarki Huawei Watch
Huawei Watch Fit

Nowa cena Huawei Watch Fit to 449 zł.

Należy pamiętać, że promocja nie będzie trwała wiecznie. Huawei kończy ją 1 listopada.