Netia promocja Black Weeks 2020
źródło: Netia

Świetna oferta w Netia – jeszcze szybszy internet światłowodowy w niższej cenie niż do tej pory

Cztery miesiące temu Netia wprowadziła do sprzedaży nową ofertę internetu światłowodowego (także w pakietach z telewizją). Mamy teraz jednak taki okres, w którym operatorzy (i nie tylko) przygotowują specjalne promocje i Netia nie jest wyjątkiem. Przez ponad dwa tygodnie można wykupić dostęp do jeszcze szybszego internetu w niższej cenie niż do tej pory.

Promocyjna oferta internetu światłowodowego w Netia

Należy zacząć od tego, że jest to oferta dla nowych klientów, więc jeśli ktoś już korzysta z usług tego dostawcy, powinien skontaktować się z działem sprzedaży (a w ostateczności utrzymania), jeśli chce przedłużyć umowę na korzystnych dla siebie warunkach.

Nowi klienci, w ramach akcji Black Weeks, mogą natomiast liczyć na jeszcze lepsze warunki niż do tej pory. Jeśli zdecydują się na zakup dostępu do internetu światłowodowego, za większe prędkości zapłacą tyle, za ile wcześniej dostaliby niższe, czyli:

  • 50 złotych za do 500 Mbit/s,
  • 60 złotych za do 1 Gbit/s.

Za 50 złotych miesięcznie dostępna jest też prędkość do 300 Mbit/s – w jej przypadku cena się nie zmieniła. Natomiast we wszystkich ofertach klienci zaczną płacić abonament dopiero od czwartego miesiąca, ponieważ przez pierwsze trzy jego cena zostanie obniżona do 0 złotych.

Wybierając więc prędkość do 500 Mbit/s, można przez 24 miesiące zaoszczędzić 390 złotych, natomiast w przypadku prędkości do 1 Gbit/s aż 420 złotych.

Netia promocja internet światłowód Black Weeks 2020
źródło: Netia

W ramach akcji Black Weeks Netia oferuje również pakiet internetu światłowodowego do 300 Mbit/s wraz z podstawową usługą telewizyjną z 78 kanałami (pakiet S) za 50 złotych miesięcznie, a także zestawy, w skład których wchodzi dostęp do internetu z prędkością do 500 Mbit/s oraz telewizja z większą liczbą programów – 100 kanałów (M) za 60 złotych miesięcznie i 182 (L) za 90 złotych miesięcznie.

W przypadku wybrania szybszego internetu światłowodowego z większą liczbą kanałów, klienci również nie zapłacą ani złotówki za abonament przez pierwsze trzy miesiące. W razie potrzeby, użytkownicy mogą dokupić także usługę multiroom za 10 złotych miesięcznie.

Akcja promocyjna Black Weeks 2020 w Netia będzie obowiązywać od dziś, tj. 20 listopada, do 7 grudnia 2020 roku.

Te artykuły mogą Cię zainteresować: