Reklama
pieniądze money kasa Samsung logo
fot. Pixabay

Kupujesz tablet Samsunga, dostajesz nawet 800 złotych. Fajnie, co?

Samsung znów kusi pieniędzmi. Tym razem ma nawet 800 złotych dla osób, które kupią jeden z jego tabletów. Ponadto przygotowano również ofertę na inny model – po jego zakupie można odzyskać 400 złotych. Też ładna kwota.

Reklama

Samsung zwróci Ci nawet 800 złotych, jak kupisz jego tablet

Można powiedzieć, że to standardowa promocja Samsunga, ponieważ także w tym przypadku klient może odzyskać część wydanych pieniędzy. I to niemało, bo nawet 800 złotych. Który tablet trzeba kupić, żeby otrzymać taką kwotę z powrotem na konto bankowe? Model Galaxy Tab S7 FE WiFi w kolorze czarnym, zielonym lub srebrnym. Ważna informacja: promocja nie obejmuje Galaxy Tab S7 FE 5G!

Jak jednak zostało wspomniane, przygotowano też promocję na inny model z tabletowej oferty producenta. Klienci, którzy kupią Galaxy Tab S6 Lite, mogą otrzymać 400 złotych z powrotem na swoje konto bankowe. W przypadku tego modelu wybór jest większy, bo promocja obejmuje zarówno wersję z samym WiFi, jak i z modułem LTE. Jeśli zaś chodzi o warianty kolorystyczne, to są dwa: szary i niebieski.

promocja Samsung Galaxy Tab S7 FE Galaxy Tab S6 Lite zwrot do 800 złotych
źródło: Samsung

Jak otrzymać zwrot pieniędzy od Samsunga?

Po pierwsze, kupić tablet Samsung Galaxy Tab S7 FE WiFi lub Galaxy Tab S6 Lite (WiFi albo LTE) w okresie od 24 maja do 5 czerwca 2022 roku u wybranego partnera handlowego. Ich pełną listę znajdziecie w regulaminie poniżej – wśród nich są m.in. operatorzy komórkowi Orange, Play, Plus i T-Mobile, a także popularne sklepy z elektroniką, jak RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, x-kom, Komputronik czy Vobis oraz Empik (dotyczy tylko zakupu od firmy Empik S.A.).

Po zakupie należy aktywować urządzenie, tj. połączyć je z internetem przez WiFi lub dane komórkowe (w tym przypadku wymagana jest aktywna karta SIM polskiego operatora; dotyczy wersji z LTE) na przynajmniej 5 minut i zaakceptować postanowienia umowy licencyjnej użytkownika końcowego (EULA) – jest na to czas do 12 czerwca 2022 roku, do godziny 23:59. Następnie trzeba zalogować się do aplikacji Samsung Members na tablecie i wypełnić formularz zgłoszeniowy do 19 czerwca 2022 roku, do godziny 23:59.

Co ważne – rejestracja w formularzu jest możliwa wyłącznie na terenie Polski. Należy w nim podać numer seryjny/IMEI zakupionego urządzenia, imię i nazwisko (osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą muszą też podać nazwę firmy), numer telefonu i adres e-mail oraz numer konta bankowego, a także wskazać datę zakupu tabletu i miejsce, gdzie został kupiony. Ponadto trzeba dodać dowód zakupu i potwierdzić zapoznanie się z regulaminem promocji.

samsung galaxy tab s7 fe tablet

Kiedy klient otrzyma zwrot pieniędzy?

Organizator promocji dokona weryfikacji zgłoszeń nadesłanych przez klientów w ciągu 14 dni od daty wpłynięcia wypełnionego formularza na serwer. Klient zostanie poinformowany o rezultacie weryfikacji wiadomością e-mail (na adres podany w formularzu zgłoszeniowym).

Po pozytywnej weryfikacji (jeśli zdarzą się jakieś braki formalne, uczestnik promocji dostanie 5 dni roboczych na ich uzupełnienie) organizator promocji przeleje zwrot na wskazane przez klienta konto bankowe w ciągu 21 dni kalendarzowych. Jedna osoba może otrzymać tylko jeden zwrot za dany produkt, tj. 1x 800 złotych za zakup Galaxy Tab S7 FE WiFi i 1x za Galaxy Tab S6 Lite.

Jeśli ktoś odda urządzenie, traci możliwość otrzymania zwrotu w ramach promocji, nawet jeżeli wypełnił formularz zgłoszeniowy (wówczas musi zgłosić ten fakt na adres e-mail [email protected]).