Play znów odpalił zabójczą promocję na Moto Z3 Play

Jak co środę Play odpalił nocną promocję i ponownie przygotował niezwykle atrakcyjną ofertę na Motorolę Moto Z3 Play. Co więcej, tym razem możecie wybrać jeden z dwóch zestawów, w zależności od tego, czy chcecie dostać przy okazji tylko jeden, czy aż trzy moduły Moto Mods.

Motorola Moto Z3 Play zadebiutowała na rynku w czerwcu 2018 roku, natomiast do Polski trafiła w lipcu ubiegłego roku. Smartfon kosztował na start 1999 złotych, jednak upływ czasu zredukował nieco jego cenę i aktualnie w sklepach dostępny jest już od 1499 złotych. Warto tu odnotować, że urządzenie sprzedawane jest w zestawie z modułem Moto Power Pack z akumulatorem o pojemności 2220 mAh.

Reklama

Promocja na Moto Z3 Play

Play już raz sprzedawał w nocnej promocji ten smartfon. Dziś postanowił powtórzyć tę akcję, lecz na nieco innych warunkach. Zainteresowani dostaną bowiem do wyboru aż dwa zestawy. Pierwszy z jednym Moto Mod (wspomnianym już Moto Power Pack) dostępny jest za 959 złotych. Jeśli ktoś natomiast chciałby mieć więcej modułów, to wówczas może zdecydować się na paczkę, w skład której wchodzą: Moto Power Pack, Moto Gamepad i JBL SoundBoost 2 – cena w tym przypadku wynosi 1059 złotych.

Powiedzieć, że ta oferta jest atrakcyjna, to jak nic nie powiedzieć. Jak bowiem wspomniałem, sam smartfon wraz z Moto Power Pack kosztuje co najmniej 1499 złotych (mowa o cenach u autoryzowanych partnerów Motoroli). Za Moto Gamepad i JBL SoundBoost 2 trzeba natomiast zapłacić po 449 złotych, więc w ostatecznym rozrachunku możecie zaoszczędzić od 540 do nawet – uwaga – blisko półtora tysiąca złotych!

Promocja na Motorolę Moto Z3 Play wraz z modułami Moto Mods wystartowała już w sklepie internetowym Play. Teoretycznie potrwa do rana, ale nie zdziwcie się, jeśli dostępne zestawy rozejdą się w mgnieniu oka. Smartfony oczywiście sprzedawane są w tym przypadku bez abonamentu.

Polecamy również – Recenzja Motoroli Moto Z3 Play

Recenzja Moto Z3 Play – jednego z wielu czy może jednak wyróżniającego się smartfona za dwa tysiące złotych?

Źródło: Blog Play