Motorola wyciąga wnioski – Moto Z3 Play w Polsce w zachęcającej cenie i z modułem baterii w zestawie

Motorola Moto Z3 Play zadebiutowała zaledwie miesiąc temu (dokładnie 8 czerwca), a już mamy najważniejsze informacje na temat jej premiery w Polsce. Co więcej, wiemy już nawet, w jakiej cenie będzie można ją znaleźć w sklepach. I w związku z tym mam dla Was dwie bardzo dobre wiadomości. Pierwsza to fakt, że w zestawie z telefonem jest moduł baterii, a druga – że cena zestawu jest naprawdę zachęcająca!

No dobra, bez zbytniego przeciągania: w jakiej cenie i kiedy Moto Z3 Play trafi do sprzedaży w Polsce?

Reklama

Odpowiedź na to pytanie, na całe szczęście, już znamy, aczkolwiek bez konkretnej daty. Wiemy natomiast, że urządzenie będzie można kupić w polskich sklepach pod koniec lipca lub na początku sierpnia, więc najbezpieczniej będzie stwierdzić, że na przełomie tych miesięcy będzie dostępny.

Cena? 1999 złotych za wersję z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej, co w obliczu premierowej ceny Moto Z2 Play prezentuje się świetnie – jest po prostu taka sama, a przecież producenci przyzwyczaili nas już do tego, że każda kolejna generacja jest droższa. Co więcej (tak, bo to jeszcze nie koniec), w zestawie z telefonem mamy nie tylko standardowe akcesoria (słuchawki, ładowarka, przejściówka z USB typu C na 3.5 mm jacka audio), ale… jest jeszcze moduł dodatkowej baterii, co w obliczu smukłości telefonu i niewielkiej pojemności akumulatora wydaje się rewelacyjnym posunięciem.

Motorola Moto Z3 Play (fot. Motorola)

Jak widzicie, do premiery Moto Z3 Play w Polsce podchodzę z dużą dozą optymizmu. Tym bardziej bardzo się cieszę, że smartfon ten jest już w moich rękach, co oznacza, że szybko będę w stanie przekonać się, czy moje oczekiwania wobec niego nie są jedynie czczymi życzeniami. Mam wielką nadzieję, że Moto Z3 Play obroni się, ale o tym będę Wam w stanie powiedzieć po zakończeniu testów, tj. zapewne pod koniec lipca.

Jeśli zatem macie jakieś pytania odnośnie Moto Z3 Play – zapraszam do ich zadawania w komentarzach. Standardowo jestem do Waszej dyspozycji.

I oczywiście dajcie też znać, co myślicie o cenie Moto Z3 Play w Polsce. Moim zdaniem Motorola się postarała!

źródło: Motorola Polska