Szalona promocja w Play! Motorola Z3 Play taniej o 700 zł, a do tego aż 3 Moto Modsy gratis!

Błyskawiczne wyprzedaże, jak sama nazwa wskazuje, zwykle kończą się bardzo szybko. Zdarza się, że popyt na przeceniany produkt jest tak wysoki, że przeciążenia na stronach sklepów powodują ich awarię. Oczywiście nie życzyłbym takiego zdarzenia sieci Play, ale jest to możliwy scenariusz wydarzeń, bo Motorolę Moto Z3 Play będzie można dziś kupić za 700 złotych mniej.

Sklep sieci Play ogłosił promocję, w której Motorola Moto Z3 Play będzie dostępna za 999 zł. Mało tego – do każdej sztuki smartfona dodawane będą aż 3 moduły Moto Mods! Sklep ani rzecznik sieci Play nie precyzują, jakie to będą moduły, ale najpewniej chodzi o najtańsze z nich, czyli wymienne plecki Style Shell i moduły zawierające dodatkową baterię. Będziemy zaskoczeni, jeśli Play zdecyduje się dorzucić droższe Moto Modsy – dużo zależy od tego, które z nich zajmują miejsce w magazynach ;)

Reklama
Motorola Moto Z3 Play (fot. @evleaks)

Kiedy?

Jako że jest to „nocna” oferta, smartfon będzie można kupić tylko od godziny 21:00 dzisiejszego wieczora do godziny 9:00 czwartkowego poranka. Teoretycznie więc wyprzedaż potrwa 12 godzin, ale nie liczyłbym na to, że do czwartku coś zostanie. Obniżka jest na tyle duża, że na stronę operatorskiego sklepu Play będzie pewnie chciało wejść mnóstwo ludzi.

Czy się opłaca?

Regularną ceną za Motorolę Moto Z3 Play u Fioletowych jest 1699 zł. W innych sklepach spokojnie dostaniemy ją za 1599 zł. To i tak daje solidną oszczędność rzędu 600 złotych, a do tego mamy przecież trzy moduły gratis!

Jak na smartfon z przyjemnym, 6-calowym ekranem, procesorem Qualcomm Snapdragon 636 (1,8 GHz), 4 GB RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej, NFC i czytnikiem linii papilarnych z boku obudowy, 999 zł to bardzo, bardzo fajna cena.

Kto będzie polował?

Recenzja Moto Z3 Play – jednego z wielu czy może jednak wyróżniającego się smartfona za dwa tysiące złotych?

źródło: Play