Promocja w Play: LG Velvet w cenie jak z lombardu!

LG Velvet z pewnością jest jednym z najlepiej wyglądających smartfonów LG i urządzeniem, któremu trudno zarzucić jakieś większe potknięcia. Teraz dostępny jest w znakomitej promocji sklepu sieci Play.

LG Velvet w kapitalnej cenie w Play

LG Velvet startował z poziomu cenowego równego 2599 zł. O ile LG lubię i szanuję, taka kwota za sprzęt ze Snapdragonem 765G była dla mnie naprawdę wysoka. Po półrocznej obecności na rynku, zaczynają pojawiać się w związku z nim kolejne, naprawdę fajne promocje.

Najnowsza dotyczy weekendu niskich cen w Play. LG Velvet jest dostępny w sklepie online tej sieci za 1799 złotych. Bez umowy i zbędnych formalności. To najlepsza cena za ten smartfon na rynku oficjalnych dystrybutorów. Niektóre używane sztuki z komisów wyceniane są wyżej.

Powyższa promocja czyni z LG Velvet najbardziej opłacalnego smartfona LG, jaki w tym momencie dostępny jest w sprzedaży. No i jest ładny.

Albo inna opcja – z gratisami do wyboru

Kupując LG Velvet u innych partnerów marki za 2399 złotych i rejestrując zakup na stronie LG, możemy zyskać dodatkowo ekran LG Dual Screen lub słuchawki Flex Tone HBS XL7 i 3 lata gwarancji na telefon. Z tym trzeba się jednak pospieszyć, bo sprzedaż kończy się 18 listopada, a rejestracja otwarta jest tylko do 21 listopada.

LG V60 ThinQ 5G za 3199 zł

Powyższa cena dotyczy sytuacji, w której kupimy LG V60 ThinQ 5G za 3799 złotych w weekendowej promocji Play, a potem zarejestrujemy zakup, by odebrać 600 złotych zwrotu z bankomatu. To także bardzo dobra cena jak za smartfon z flagowym procesorem Qualcomma i rozbudowanymi możliwościami audio i wideo.

Jeśli lubicie sprzęty LG, to powyższe promocje z pewnością przypadną Wam do gustu. Pewnie zastanawiałbym się nad LG Velvet, gdyby nie fakt, że mój aktualny daily driver radzi sobie całkiem nieźle i nie daje mi powodów do wymiany na inny model.

Te wpisy też mogą Cię zainteresować: