LG G8s ThinQ w promocji. W prezencie: 400 zł zwrotu i roczna gwarancja na wyświetlacz

LG G8s nie jest może najbardziej wyczekiwanym smartfonem miesiąca, ale już podczas premiery wydawał się być ciekawym urządzeniem. Niedawno poznaliśmy jego cenę, a teraz ruszyła pierwsza promocja z nim w roli głównej.

Od wczoraj oficjalny sklep LG, oraz sklepy internetowe operatorów Play, Plus i T-Mobile biorą udział w promocji, w której za zakup LG G8s można otrzymać:

Reklama
  • czek BLIK na wypłatę 400 zł z bankomatu
  • voucher na naprawę wyświetlacza o wartości 600 zł

Zarówno zwrot, jak i voucher możliwe są do odebrania po zarejestrowaniu zakupu na stronie promocyjnej. Ta instrukcja, przygotowana przez LG przeprowadza klienta przez cały proces rejestracji. Ważne jest, by zrobić to do 25 sierpnia 2019 roku. Sama sprzedaż promocyjnych produktów potrwa do 15 sierpnia.

Być może niektórzy liczyli na bardziej solidne gratisy, ale trzeba przyznać, że zwrot 400 zł po zakupie to też całkiem niezła okazja. Odliczając tę kwotę od ceny urządzenia, wynoszącej 3299 zł, otrzymujemy 2899 zł, a to naprawdę dobra cena. Można zestawić ją z Samsungiem Galaxy S10e. Ten model też możemy dostać taniej, w promocji Samsung Odkup, gdzie gwarantowane jest nam 350 zł przy oddaniu dotychczasowego urządzenia. Różnice cenowe są więc nadal niewielkie.

LG G8s ThinQ

https://youtu.be/rcA8aZ8BtdA

Jeden z najnowszych modeli LG ma kilka ciekawych funkcji, którymi producent chwalił się na targach MWC 2019, między innymi sterowanie gestami, odblokowywanie smartfona przy pomocy skanu dłoni czy potrójny aparat. Poza tym urządzenie to mocno przypomina swoją pierwszą wersję: LG G8 ThinQ. Tych kilka nowości wprowadza jednak pewien powiew świeżości do obsługi smartfona.

Jeśli chcecie przyjrzeć się bliżej specyfikacji, odsyłam Was do szerszego opracowania, przygotowanego przez Grzegorza. ⇓

LG G8s ThinQ wygląda na lepszą wersję LG G8 ThinQ, lecz w rzeczywistości jest nieco słabszą

źródło: LG