Wiedziałeś, że kupując LG G7 ThinQ, LG Q7, LG K11 lub LG K9 możesz dostać fajne gratisy? LG jest bardzo hojne | Tabletowo.pl

Wiedziałeś, że kupując LG G7 ThinQ, LG Q7, LG K11 lub LG K9 możesz dostać fajne gratisy? LG jest bardzo hojne

Dołącz do dyskusji 0

Gratisy potrafią skutecznie zachęcić do zakupu jakiegoś produktu. Robią to tym mocniej, im bardziej są one przydatne w codziennym życiu – a tak też jest w tym przypadku. Co więcej, LG dorzuca prezenty nie tylko do jednego, a aż do czterech różnych modeli, aczkolwiek do każdego inne.

Jak już zdążyliście przeczytać w tytule, promocją objęte są cztery smartfony LG G7 ThinQLG Q7, LG K11 lub LG K9. Idźmy więc po kolei. W pierwszym przypadku gratis zależy od miejsca, w którym kupi się następcę LG G6. Opcji jest naprawdę dużo, więc pozwolicie, że je wypunktuję:

  • Media Expert, Komputronik, Media Markt, Saturn – roczna gwarancja na wyświetlacz (możliwość rejestracji do 14.09.2018)
  • Orange – roczna gwarancja na wyświetlacz, uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa, elastyczny selfie stick, oryginalna koszulka Star Wars z filmu HAN SOLO (możliwość rejestracji do 14.09.2018)
  • Play – roczna gwarancja na wyświetlacz, etui silikonowe, szkło ochronne na ekran, uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa, elastyczny selfie stick, oryginalna koszulka Star Wars z filmu HAN SOLO (możliwość rejestracji do 14.09.2018)
  • Plus – etui silikonowe,  szkło ochronne na ekran, roczna gwarancja na wyświetlacz, monitor LG 24MT49VF-PZ (możliwość rejestracji do 14.09.2018)
  • T-Mobile – roczna gwarancja na wyświetlacz, robot BB 9E Star Wars (możliwość rejestracji do 14.09.2018)

Recenzja LG G7 ThinQ – ubolewam, że szeroki kąt przestał być „ultra”

Podobnie „rozbudowana” sytuacja jest w przypadku LG Q7:

  • Media Expert, Komputronik, Media Markt, Saturn – roczna gwarancja na wyświetlacz (możliwość rejestracji do 14.09.2018)
  • Orange – roczna gwarancja na wyświetlacz, słuchawki bezprzewodowe Freestyle FH0917B (możliwość rejestracji do 14.09.2018)
  • Play – roczna gwarancja na wyświetlacz, etui silikonowe, szkło ochronne na ekran, słuchawki bezprzewodowe Freestyle FH0917B (możliwość rejestracji do 14.09.2018)
  • Plus – roczna gwarancja na wyświetlacz, etui silikonowe, szkło ochronne na ekran, voucher z 50% rabatem na cały asortyment NEW BALANCE (możliwość rejestracji do 14.09.2018)

LG zaprezentowało LG Q7 i.. pozytywnie zaskoczyło. Jest szybkie ładowanie oraz pyło- i wodoszczelna obudowa

W przypadku LG K11 i LG K9 sprawa jest o wiele prostsza. Kupując pierwszy z ww. smartfonów w Media Markt, Saturnie, Orange, Play, Plusie lub T-Mobile, klient otrzyma w prezencie etui silikonowe, szkło ochronne na wyświetlacz i torbę NIKE (możliwość rejestracji do 14.09.2018). Do drugiego dorzucane są z kolei etui silikonowe, szkło ochronne na ekran i saszetka wodoodporna Fishdrypack (możliwość rejestracji do 14.09.2018; lista sklepów i operatorów jest taka sama, jak przy LG K11).

LG K11 (fot. LG)

Celowo podaję informację o datach rejestracji, ponieważ po zakupie LG G7 ThinQ, LG Q7, LG K11 lub LG K9 trzeba ten fakt zarejestrować na >stronie promocji< – w przeciwnym razie klient nie dostanie przysługującego mu pakietu prezentów. Do odbioru prezentów upoważnieni są też tylko ci, którzy kupią ww. smartfony do 31 sierpnia 2018 roku. W każdym przypadku liczba bonusów jest ograniczona.

Regulamin sprzedaży premiowej „Smartfony LG-oferty promocyjne”

*Na grafice tytułowej LG K9

Źródło: LG dzięki gsmManiaK

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona