Kontroler Xbox Forza Horizon 5

Uwaga! Jest promocja na limitowany kontroler Xbox Forza Horizon 5!

Pierwsze recenzje Forza Horizon 5 już pojawiają się w internecie. Wszyscy ci, którzy oczekiwali porządnej gry wyścigowej już ostrzą sobie na nią pazurki. W meksykańskie klimaty może nas wprowadzić także specjalna wersja kontrolera dla konsol Xbox. Gdzieniegdzie da się go dostać taniej!

Pad idealny do gry w Forza Horizon 5

O tym, że na premierę Forza Horizon 5 będziemy mogli zaopatrzyć się w limitowaną edycję pada od Microsoftu, wiedzieliśmy od końca sierpnia. Wtedy to właściciele platformy Xbox zapowiedzieli bajecznie kolorową wersję kontrolera.

Przednią część obudowy gamepada wyróżnia półprzezroczyste, żółte tworzywo sztuczne, zdobione jaskrawymi akcentami różu i błękitu. Tylna część pada jest biała, ale w kontraście do tego, ponownie pojawiają się tutaj kolorowe elementy. Całość jest właściwie manifestacją wesołych festiwali Horizon.

Limitowany kontroler w niższej cenie

Pad dedykowany fanom Forza Horizon 5 nie zdążył się rozgościć na rynku, bo jego premiera jest tożsama z datą uruchomienia regularnej sprzedaży gry, ale już można go kupić taniej. Zamiast proponowanej przez Microsoft ceny 319 złotych, kontroler dostaniemy już za 299 złotych. Wystarczy przejrzeć ofertę największych sklepów z elektroniką. Kolorowy pad dostępny jest między innymi w Media Expert.

W pudełku z padem powinniśmy znaleźć także kod na specjalny, limitowany samochód w edycji Forza oraz przedmiot kosmetyczny do gry.

Premiera Forza Horizon 5 już 9 listopada. Już od pierwszego dnia, tytuł będzie dostępny w abonamencie Xbox Game Pass. Jeśli się więc złożymy zamówienie, już w pierwszych dniach od oficjalnego wydania gry, będziemy mogli kierować ulubionymi autami za pomocą dedykowanego pada Xbox.