Świetna decyzja! Huawei obniża ceny wymiany baterii w wybranych smartfonach, tabletach i laptopach

Czas niestety nie działa na korzyść akumulatorów w urządzeniach mobilnych. Często jednak wystarczy wymiana baterii, aby dać im drugie życie, bo reszta podzespołów wciąż ma się znakomicie. Od teraz usługa ta będzie tańsza w przypadku wybranych smartfonów, tabletów i laptopów marki Huawei.

Reklama

Wymiana baterii to często znacznie bardziej korzystna opcja niż kupno nowego urządzenia. Fakt, w przypadku większości sprzętów, czy to smartfonów, czy laptopów, nie można dokonać jej samodzielnie, tylko trzeba zanieść pacjenta do serwisu (najlepiej autoryzowanego), jednak często warto to zrobić – zarówno ze względów ekonomicznych, jak i w celu ochrony środowiska naturalnego. Produkcja elektroniki oraz elektrośmieci są bowiem dla niego wyjątkowo niekorzystne, a niekiedy wręcz zabójcze.

Tańsza wymiana baterii w wybranych smartfonach, tabletach i laptopach marki Huawei. Ile teraz kosztuje?

Użytkownicy często korzystają ze swoich smartfonów dłużej niż dwa lata. Okres użytkowania tabletów i laptopów jest jeszcze dłuższy, ale prędzej czy później przychodzi taki moment, że konieczna jest wymiana baterii, żeby móc dalej komfortowo używać posiadany sprzęt. Najlepiej zrobić to w autoryzowanym serwisie producenta, aby mieć pewność, że usługa zostanie wykonana profesjonalnie i z wykorzystaniem oryginalnych części.

Reklama

Teraz posiadacze wybranych urządzeń marki Huawei będą mogli wymienić zużyte akumulatory w niższych cenach. W przypadku smartfonów usługa ta będzie kosztować 99 złotych, tabletów – 139 złotych, a laptopów – 199 złotych. Co ważne, nie jest to czasowa promocja – oferta ma być dostępna do odwołania.

promocja Huawei wymiana baterii w smartfonie tablecie laptopie niższa cena
źródło: Huawei

Oferta jest skierowana do posiadaczy urządzeń, których gwarancja już wygasła. Są to m.in. smartfony z serii P30 i P20 oraz Mate 20 i Mate 10, tablety MediaPad M5 Lite i MediaPad T3, a także modele laptopów z 2018 roku. Pełną listę sprzętów, które kwalifikują się do wymiany akumulatora w obniżonej cenie, można znaleźć na dedykowanej stronie internetowej Huawei.

Wymiana baterii dostępna jest w wybranych salonach serwisowych Huawei oraz za pośrednictwem bezpłatnej usługi door-to-door. Producent podkreśla, że każde urządzenie wraca do klienta wyczyszczone i zdezynfekowane.

 1. Z doświadczenia wiem że nie warto wymieniać baterii w „wiekowym” dwuletnim urządzeniu bo odstaje szybkością i standardami użytymi obecnie taki smartfon i nie da się go normalnie używać

  1. Nie jest to prawda bo warto wymienić na nową baterię w starszym Apple iPhone 8 plus ! :)
   Miałem telefon iPhone SE2 to był nie wypał pod względem tylko baterii Smartfona Apple , tak że został im się ten starszy smartfon i nie narzekam iphone 8 plus :,-)
   Niestety nie mam wymagań co do telefonu ! , bo i tak kupić coś od Apple na dłużej co 4 / 5 lata
   później ! :)
   Niestety nie mam żadnego spowolnienia w phone a nawet ramu pamięci nie zapycha iphone 8 plus :,-)
   Po drugie to smartfon Huawei Mate 20 X ) , po tak długim okresie urzywajac Mate 20 nie było żadnego spowolnienia w phone Huawei :-)
   Też wymienić w nim baterię w Mate i do razu był lepszy wynik na wydajność dzialania dłużej baterii w smartfonie :,-)
   To nie ważne ale nie jestem pod tym względem maniakiem
   cyferek nie ginie za nowinkami
   smartfonach wolę starego IOS iPhone , jak taki chiński smartfon ma dwa lata sparcia phone ,
   a później bez aktywacji producenta i sparcia technicznego i oprogramowania androida ! :,-)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama