promocja Huawei MatePad i MatePad Pro
Promocja na tablety MatePad i MatePad Pro (źródło: Huawei)

Promocja na sprzęty Huawei: głośnik Sound X oraz tablety MatePad Pro i MatePad w niższych cenach

Nie ma to, jak zacząć tydzień od dobrych wiadomości. Huawei przygotował specjalne oferty na kilka swoich urządzeń: głośnik Sound X oraz tablety MatePad Pro i MatePad. Promocje są jednak ograniczone czasowo.

Reklama

Głośnik Huawei Sound X w niższej cenie

Pierwszym z urządzeń, które przez najbliższe dwa tygodnie, tj. do 11 października 2020 roku, będzie dostępne w obniżonej cenie, jest głośnik Sound X.

Urządzenie zadebiutowało w Polsce 30 lipca 2020 roku. Osoby, które zamówiły je w trwającej ponad dwa tygodnie przedsprzedaży, otrzymały w prezencie dostęp do Tidal HiFi na pół roku za darmo. Standardowo kosztuje on 39,99 złotych miesięcznie, więc łatwo policzyć, że klienci byli blisko 240 złotych „do przodu”.

Mimo że głośnik Sound X to sprzęt typowo muzyczny, nie wszystkich oferowany w przedsprzedaży prezent mógł zachęcić do złożenia zamówienia. Teraz jednak mamy do czynienia z promocją, którą klienci lubią najbardziej. Cenę urządzenia obniżono bowiem o 200 złotych, do 1199 złotych. Dwie stówki zostaną więc w Waszej kieszeni.

promocja głośnik Huawei Sound X
Promocja na głośnik Sound X (źródło: Huawei)

Kup głośnik Huawei Sound X w obniżonej cenie

Tablety MatePad Pro i MatePad w niższych cenach

Także od dziś, przez najbliższe trzy tygodnie, tj. do 18 października 2020 roku, w niższych cenach dostępne będą również tablety MatePad Pro i MatePad.

Pierwszy z modeli skierowany jest do najbardziej wymagających użytkowników, bowiem oferuje topowe podzespoły, a także wsparcie dla obsługi rysikiem. W połączeniu z klawiaturą może stać się pełnoprawnym narzędziem do pracy mobilnej. Akcesoria nie są jednak dodawane do zestawu sprzedażowego – należy je dokupić osobno.

Tablet MatePad Pro WiFi jest aktualnie dostępny za 2099 złotych, natomiast MatePad Pro LTE za 2399 złotych.

Huawei MatePad Pro tablet
Huawei MatePad Pro (fot. Andrzej Libiszewski / Tabletowo.pl)

Huawei MatePad to zaś znacznie bardziej przystępny cenowo tablet – MatePad WiFi można teraz kupić za 1199 złotych, natomiast MatePad LTE za 1399 złotych. Model ten jest przeznaczony przede wszystkim do rozrywki, choć jego średniopółkowa specyfikacja pozwoli również na wykonywanie mniej wymagających, produktywnych zadań.

Wszystkie ww. urządzenia w obniżonych cenach kupicie m.in. w sklepie Media Expert.