Dobra promocja: Huawei P30 Pro za mniej niż 3000 zł, ale trzeba być szybkim

Tegoroczna sytuacja na rynku flagowych smartfonów nie jest wyjątkowo ciekawa. Większość producentów zaserwowała odgrzewane kotlety z dodatkiem kosmetycznych zmian. O jakimkolwiek skoku jakościowym czy wydajnościowym nie ma mowy. W takiej sytuacji, rozglądając się za nowym smartfonem z najwyższej półki, liczą się detale. O takie drobne smaczki pokusił się Huawei w modelu P30 Pro, który teraz dostępny jest w okazyjnej cenie, poniżej 3000 złotych.

Huawei P30 Pro to tegoroczny flagowiec chińskiego producenta, a zarazem najwyższy model dostępny w oficjalnej, europejskiej dystrybucji. Do jego atutów należą przede wszystkim atrakcyjne wzornictwo, bardzo dobry ekran wykonany w technologii OLED, mocne podzespoły czy szeroki wybór dodatkowych akcesoriów towarzyszących.

Reklama

Najważniejsze kryje się jednak na tylnej ścianie smartfona – cztery obiektywy opracowane we współpracy z firmą Leica, w tym peryskopowy, odpowiedzialny za bezstratne powiększenie fotografowanego obrazu, czynią z P30 Pro jeden z najlepszych fotograficznych smartfonów 2019 roku. Potwierdził to test DxOMark, w którym flagowiec Huawei uzyskał 116 punktów, co obecnie plasuje go na trzecim miejscu rankingu.

Recenzja P30 Pro po miesiącu – wszyscy skupiają się na aparacie… a co z resztą?

W momencie rynkowego debiutu Huawei P30 Pro 6 GB/128 GB kosztował 3799 złotych, co dla wielu klientów stanowiło cenę zaporową. Na szczęście, flagowe smartfony z Androidem mają to do siebie, że kwota, jaką należy przeznaczyć na ich zakup, szybko spada. Obecnie Huawei P30 Pro dostępny jest w sklepie Media Expert w cenie 2899 złotych, czyli o 300 złotych taniej niż w przypadku większości konkurencyjnych sklepów. Przy tak atrakcyjnej wycenie staje się jedną z najciekawszych dostępnych na rynku propozycji. Płacąc niecałe 3000 złotych otrzymujemy zaskakująco kompletne urządzenie, w którym producent umieścił wszystko to, czym powinien legitymować się flagowiec w 2019 roku.

Huawei P30 Pro
Huawei P30 Pro (fot. Katarzyna Pura / Tabletowo.pl)

Huawei P30 Pro w czarnej wersji kolorystycznej z 6 GB RAM i 128 GB pamięci na dane dostępny jest w promocyjnej cenie w sklepie internetowym Media Expert. Warunkiem skorzystania z promocji jest wpisanie w koszyku kodu rabatowego ME-04-07-10. Widoczna w kodzie promocyjnym cyfra 7 oznacza najprawdopodobniej, że kod obowiązuje tylko dzisiaj, dlatego wszyscy zainteresowani powinni się spieszyć.

Źródło: Media Expert