Promocja: jeśli kupisz laptop Huawei Matebook X, dostaniesz tablet MediaPad M3 Lite za 1 zł | Tabletowo.pl
Akcja Partnerska

Promocja: jeśli kupisz laptop Huawei Matebook X, dostaniesz tablet MediaPad M3 Lite za 1 zł

Dołącz do dyskusji 0

Jak w prosty sposób zaopatrzyć się w laptopa i prawie za darmo dostać dobry tablet? Korzystając z promocji Komputronika. Sklep prowadzi promocję, w której do Matebooka X możemy za 1 zł dokupić tablet MediaPad M3 Lite 10 w wersji WiFi.

Aureola nad kompletem Huawei Matebook X i tabletem MediaPad M3 Lite nawiązuje do hasła „Dla tych, którzy chcą mieć komunię świetną…”, co od razu sugeruje, do jakich odbiorców chce dotrzeć sklep z elektroniką.

Recenzja MateBook X – jak wypadł debiut Huawei na rynku laptopów?

I rzeczywiście, okazja jest całkiem niezła, bo do ultrabooka z 13-calowym ekranem w cenie, która w żaden sposób nie odstaje od konkurencji, dostajemy za symboliczną złotówkę tablet wyceniany na ponad 1000 złotych.

Huawei Matebook X występuje w Komputroniku w czterech odmianach, z czego dwie biorą udział w promocji:

Nawet gdybyśmy nie zamierzali korzystać z tabletu, to sprzedając go łatwo obniżymy ostateczną cenę notebooka o jakieś 1000 złotych (w Komputroniku kosztuje on 1049 zł). Jeśli zaś zdecydujemy się sobie pozostawić MediaPada, to będziemy mieli w gruncie rzeczy dwa sprzęty w cenie jednego.

To naprawdę ciekawa promocja. W wielu tego typu przypadkach, kiedy do laptopa dodawany jest tablet (tutaj prawie że za darmo – bo za złotówkę), gratisowy sprzęt zwykle prezentuje się słabiutko. W tym wypadku MediaPad M3 Lite 10 jest naprawdę godnym polecenia urządzeniem, z którego można być równie zadowolonym co z ultrabooka.

Recenzja Huawei MediaPad M3 Lite 10 – warto było poczekać, aż jego cena spadnie

Promocja wystartowała wczoraj i potrwa do 31 maja 2018 roku lub do wyczerpania zapasów.

Wpis powstał przy współpracy ze sklepem Komputronik

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona