Promocja: jeśli kupisz laptop Huawei Matebook X, dostaniesz tablet MediaPad M3 Lite za 1 zł

Akcja partnerska

Jak w prosty sposób zaopatrzyć się w laptopa i prawie za darmo dostać dobry tablet? Korzystając z promocji Komputronika. Sklep prowadzi promocję, w której do Matebooka X możemy za 1 zł dokupić tablet MediaPad M3 Lite 10 w wersji WiFi.

Aureola nad kompletem Huawei Matebook X i tabletem MediaPad M3 Lite nawiązuje do hasła „Dla tych, którzy chcą mieć komunię świetną…”, co od razu sugeruje, do jakich odbiorców chce dotrzeć sklep z elektroniką.

Reklama

https://www.tabletowo.pl/2017/09/24/recenzja-test-huawei-matebook-x/

I rzeczywiście, okazja jest całkiem niezła, bo do ultrabooka z 13-calowym ekranem w cenie, która w żaden sposób nie odstaje od konkurencji, dostajemy za symboliczną złotówkę tablet wyceniany na ponad 1000 złotych.

Huawei Matebook X występuje w Komputroniku w czterech odmianach, z czego dwie biorą udział w promocji:

Nawet gdybyśmy nie zamierzali korzystać z tabletu, to sprzedając go łatwo obniżymy ostateczną cenę notebooka o jakieś 1000 złotych (w Komputroniku kosztuje on 1049 zł). Jeśli zaś zdecydujemy się sobie pozostawić MediaPada, to będziemy mieli w gruncie rzeczy dwa sprzęty w cenie jednego.

To naprawdę ciekawa promocja. W wielu tego typu przypadkach, kiedy do laptopa dodawany jest tablet (tutaj prawie że za darmo – bo za złotówkę), gratisowy sprzęt zwykle prezentuje się słabiutko. W tym wypadku MediaPad M3 Lite 10 jest naprawdę godnym polecenia urządzeniem, z którego można być równie zadowolonym co z ultrabooka.

https://www.tabletowo.pl/2017/08/27/recenzja-test-huawei-mediapad-m3-lite-10/

Promocja wystartowała wczoraj i potrwa do 31 maja 2018 roku lub do wyczerpania zapasów.

 

Wpis powstał przy współpracy ze sklepem Komputronik