To nie żart, to prawdziwa promocja: Huawei Mate 10 Pro za jedyne 999 złotych!

Do tej pory pamiętam, ile Huawei Mate 10 Pro kosztował na start – powalające 3499 złotych. Dziś, niecałe dwa lata po premierze, można kupić ten smartfon we wręcz powalającej promocji, bo za jedyne 999 złotych!

Chociaż wydanie ponad trzech tysięcy złotych na smartfon jest według mnie bardzo… odważną decyzją, to nie ukrywam, że przez chwilę zastanawiałem się, czy by nie zamówić Huawei Mate 10 Pro w przedsprzedaży, ponieważ akurat szukałem wtedy nowego telefonu. Ostatecznie się opamiętałem, ponieważ podejrzewam, iż szybko dopadłyby mnie wyrzuty sumienia, że poświęciłem taką kwotę na sprzęt, który zwyczajnie nie jest tyle wart. Osobiście jestem bowiem zdania, że każdy flagowiec jest za drogi na start i warto poczekać, aż jego cena spadnie do bardziej „uzasadnionego” poziomu.

Reklama

Kilka dni temu Play rozpoczął Wakacyjną wyprzedaż, w ramach której można kupić Huawei Mate 10 Pro za 1499 złotych. Dziś operator zdecydował się „odpalić” Nocną wyprzedaż (wyjątkowo dzień wcześniej niż zwykle, bowiem zawsze jest ona uruchamiana w środę) – dzięki niej ten model może być Wasz za 999 złotych, czyli o kolejne pół tysiąca złotych mniej!

W mojej opinii to wręcz niewyobrażalnie atrakcyjna i korzystna oferta, ponieważ za takie pieniądze nie kupicie ex-flagowca o możliwościach, jakie oferuje Huawei Mate 10 Pro. Nie ukrywam, mnie samego korci bardzo, żeby z niej skorzystać i przesiąść się z mojego niemal już dwuletniego Huawei Mate 9.

W sklepie internetowym Play, w którym odbywa się Nocna wyprzedaż, dostępne są dwie wersje kolorystyczne Huawei Mate 10 Pro: niebieska i szara. Promocja standardowo potrwa do jutra, do godziny 9:00 lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów. Oferta dotyczy smartfonów bez umowy.

Aktualizacja:Wygląda na to, że wszystkie egzemplarze już wyprzedano.

Recenzja Huawei Mate 10 Pro

Recenzja Huawei Mate 10 Pro – nie bez powodu ma „pro” w nazwie

Źródło: Blog Play