Nie tylko iPhone X - dziś startuje przedsprzedaż Huawei Mate 10 Pro z kamerką 360 stopni - Tabletowo.pl

Nie tylko iPhone X – dziś startuje przedsprzedaż Huawei Mate 10 Pro z kamerką 360 stopni

Dołącz do dyskusji 0

27 października to ważna data dla wszystkich „ajfoniarzy”, ale nie tylko. Ci, którzy nie czekali na iPhone’a X a na rozpoczęcie sprzedaży Mate 10 Pro, mogą już zamawiać swoje egzemplarze flagowca Huawei. Dostaną nawet kamerę EnVision 360 w prezencie.

Huawei nie ukrywa, że jest dumne ze swojego nowego smartfonu. Podkreśla zalety procesora Kirin 970, który zestawiony z odpowiednim oprogramowaniem, umożliwi urządzeniu „uczenie się” zwyczajów użytkownika, by po jakimś czasie stać się bardziej osobisty niż jakikolwiek inny telefon.

Tabletowo.pl Nie tylko iPhone X - dziś startuje przedsprzedaż Huawei Mate 10 Pro z kamerką 360 stopni Huawei Nowości Smartfony

Huawei Mate 10 Pro

Przy podwójnym aparacie widnieje logo Leica, co w pewnym sensie zobowiązało Huawei do dostarczenia wraz ze smartfonem jednego z najlepszych aparatów mobilnych na rynku. Matryca RGB ma rozdzielczość 12 megapikseli, a czarno-biała 20 megapikseli. Przy obiektywie ze światłem f/1.6, robienie zdjęć w trudnych warunkach oświetleniowych powinno dawać świetne efekty.

Jak sprawdzi się Huawei Mate 10 Pro w praktyce, dowiecie się z przygotowywanej przez Kasię recenzji. Niecierpliwi, chcący przetestować telefon osobiście, mogą go po prostu kupić.

Tabletowo.pl Nie tylko iPhone X - dziś startuje przedsprzedaż Huawei Mate 10 Pro z kamerką 360 stopni Huawei Nowości Smartfony

Huawei EnVision 360

W przedsprzedaży oprócz smartfonu dostaniemy kamerę Huawei EnVision 360 w prezencie, lub za symboliczną złotówkę. Wyposażona jest w dwie 13-megapikselowe matryce i umożliwia zrobienie zdjęcia 5376 x 2688 pikseli oraz przechwycenie wideo w 1920 x 960 przy 30 kl./s. Mamy tu obiektyw f/1.8 i oprogramowanie umożliwiające nagrywanie w kilku trybach: panoramy, z efektem rybiego oka, planetarnym, panoramy 360 stopni oraz w formacie GIF.

W Komputroniku Mate 10 Pro kupicie za 3499 zł, wraz z kamerką Envision 360 za 1 zł.

ZOBACZ TEŻ:

Huawei Mate 10 Pro – pierwsze wrażenia. Czym zaskoczył Huawei?

źródło: materiały prasowe

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona