Nie tylko iPhone X - dziś startuje przedsprzedaż Huawei Mate 10 Pro z kamerką 360 stopni | Tabletowo.pl

Nie tylko iPhone X – dziś startuje przedsprzedaż Huawei Mate 10 Pro z kamerką 360 stopni

Dołącz do dyskusji 0

27 października to ważna data dla wszystkich „ajfoniarzy”, ale nie tylko. Ci, którzy nie czekali na iPhone’a X a na rozpoczęcie sprzedaży Mate 10 Pro, mogą już zamawiać swoje egzemplarze flagowca Huawei. Dostaną nawet kamerę EnVision 360 w prezencie.

Huawei nie ukrywa, że jest dumne ze swojego nowego smartfonu. Podkreśla zalety procesora Kirin 970, który zestawiony z odpowiednim oprogramowaniem, umożliwi urządzeniu „uczenie się” zwyczajów użytkownika, by po jakimś czasie stać się bardziej osobisty niż jakikolwiek inny telefon.

Huawei Mate 10 Pro

Przy podwójnym aparacie widnieje logo Leica, co w pewnym sensie zobowiązało Huawei do dostarczenia wraz ze smartfonem jednego z najlepszych aparatów mobilnych na rynku. Matryca RGB ma rozdzielczość 12 megapikseli, a czarno-biała 20 megapikseli. Przy obiektywie ze światłem f/1.6, robienie zdjęć w trudnych warunkach oświetleniowych powinno dawać świetne efekty.

Jak sprawdzi się Huawei Mate 10 Pro w praktyce, dowiecie się z przygotowywanej przez Kasię recenzji. Niecierpliwi, chcący przetestować telefon osobiście, mogą go po prostu kupić.

Huawei EnVision 360

W przedsprzedaży oprócz smartfonu dostaniemy kamerę Huawei EnVision 360 w prezencie, lub za symboliczną złotówkę. Wyposażona jest w dwie 13-megapikselowe matryce i umożliwia zrobienie zdjęcia 5376 x 2688 pikseli oraz przechwycenie wideo w 1920 x 960 przy 30 kl./s. Mamy tu obiektyw f/1.8 i oprogramowanie umożliwiające nagrywanie w kilku trybach: panoramy, z efektem rybiego oka, planetarnym, panoramy 360 stopni oraz w formacie GIF.

W Komputroniku Mate 10 Pro kupicie za 3499 zł, wraz z kamerką Envision 360 za 1 zł.

ZOBACZ TEŻ:

Huawei Mate 10 Pro – pierwsze wrażenia. Czym zaskoczył Huawei?

źródło: materiały prasowe

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona