Promocja: HTC Flyer w iBood za 900 złotych

tablet htc flyer ibood

HTC Flyer jest ostatnio dość częstym gościem wszelkiego rodzaju promocji. Jeśli się dobrze rozejrzy po sieci, można go nabyć za naprawdę niską cenę. Tak też jest dzisiaj, kiedy to w ofercie iBood, kolejny raz zresztą, pojawił się tablet tajwańskiego koncernu. Tym razem można go zgarnąć za 899,95 złotych (swego czasu był droższy, odpowiednio: 1200 złotych i 970 złotych).

Decydując się obecnie na zakup tabletu z Androidem, warto wziąć pod uwagę fakt czy jego producent przewiduje aktualizację do tabletowej wersji systemu operacyjnego, czyli Androida Ice Cream Sandwich. W przypadku HTC Flyer nie mamy pewności czy „lodowa kanapka” na nim zagości. Jakiś czas temu na oficjalnym blogu HTC opublikowano listę urządzeń, które na pewno otrzymają Androida 4.0 – wśród nich niestety nie został wymieniony HTC Flyer (nadzieja podobno umiera ostatnia…).

Swego czasu, zaraz po polskiej premierze HTC Flyer, testując to urządzenie (recenzja) miałam mieszane uczucia – ale głównie nie do przyjęcia był dla mnie stosunek oferowanych parametrów technicznych do ceny (wtedy 3000 złotych) – nie bez powodu zresztą pisałam: Na pewno będziecie się pytać czy warto kupić HTC Flyer… Odpowiem tak: warto, pod jednym warunkiem: jeśli masz sporo kasy i nie wiesz co z nią zrobić ;). Jeśli czekasz na dopracowany tablet, ale zależy Ci na jego w miarę niskiej cenie – poczekaj jeszcze trochę.

Z każdym kolejnym miesiącem cena HTC Flyer maleje i pytanie czy warto go kupić powraca jak bumerang. Na nie każdy musi odpowiedzieć sobie sam, biorąc pod uwagę swoje preferencje. Warto zajrzeć do parametrów technicznych modelu:
– ekran 7” o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli z obsługą rysika (HTC Scribe),
– jednordzeniowy procesor Qualcomm 1,5GHz,
– Android 2.3 z nakładką Sense,
– 1GB pamięci RAM,
– 16GB pamięci,
– slot kart microSD,
– aparat 5 Mpix,
– kamerka 1,3 Mpix,
– GPS,
– bateria o pojemności 4000 mAh,
– akcelerometr,
– WiFi,
– Bluetooth 3.0,
– microUSB,
– 3,5 mm jack audio,
– wymiary: 195.4 x 122 x 13.2 mm,
– waga: 415 g.

Oferta jest dostępna na stronie iBood do końca dzisiejszego dnia, tj. 27 marca. W tej cenie otrzymujemy model z 16GB pamięci wewnętrznej, bez 3G.

Dzięki KOrkodyl za info! ;)