Honor View 20 (fot. Honor)

Nie kupuj dziś Honora View 20 – jeśli zrobisz to w marcu, dostaniesz za złotówkę opaskę Honor Band 4

Honor View 20 wciąż jest świeżynką na polskim rynku – smartfon trafił do sprzedaży w naszym kraju w zeszłym miesiącu. Jeśli ktoś zamierzał go dzisiaj kupić, to powinien się z tym wstrzymać co najmniej do jutra, ponieważ dzięki temu będzie mógł przy okazji za złotówkę zgarnąć opaskę Honor Band 4.

Honor View 20 jest najdroższym smartfonem marki, jaki kiedykolwiek pojawił się w Polsce. Wysoką cenę usprawiedliwiać ma jednak zastosowanie szeregu najnowocześniejszych rozwiązań. Na pokładzie tego modelu znajduje się bowiem m.in. jeden z najwydajniejszych procesorów na rynku (HiSilicon Kirin 980), aż 8 GB RAM i 256 GB pamięci wbudowanej oraz podwójny aparat główny o rozdzielczości 48 Mpix wraz z sensorem ToF (Time-of-Flight).

Reklama

Co więcej, producent na bieżąco aktualizuje Honora View 20 i dodaje mu nowe funkcje. Wczoraj zapowiedział kolejny, istotny update – Honor Gaming+. Jak już sama jego nazwa sugeruje, w tym przypadku marka skupiła się na zwiększeniu możliwości obliczeniowych w grach. A z przeprowadzonych testów wynika, że po zainstalowaniu nowego oprogramowania wzrost będzie naprawdę odczuwalny.

Honor sprzedał już 1,5 mln sztuk View 20. Teraz udostępni mu istotną aktualizację Honor Gaming+

Warto przy okazji też odnotować, że do tej  pory Honor sprzedał już ponad 1,5 miliona egzemplarzy Honora View 20. To naprawdę świetny wynik, ponieważ smartfon jest dostępny w sprzedaży dopiero od dwóch miesięcy. Jeśli ktoś z Was lub Waszych znajomych również rozważa jego zakup, to najlepiej by było, aby wstrzymał się z tym przynajmniej do jutra.

Honor przygotował bowiem promocję, dzięki której przy zakupie Honora View 20 za złotówkę będzie można dostać opaskę fitness Honor Band 4. Sugerowana cena tej ostatniej to obecnie 199 złotych, natomiast smartfona (niezmiennie) 2899 złotych. Oferta ma obowiązywać przez cały marzec, tj. od 1.03.2019 do 31.03.2019, w sklepach Media Expert, RTV Euro AGD, Komputronik, x-kom i w strefie marki na Allegro.

Źródło: informacja prasowa