opaska sportowa fitness Honor Band 5
Honor Band 5 (fot. Honor)

Promocja: Honor Band 5 za złotówkę, ale wcześniej musisz wydać „trochę” więcej pieniędzy

Opaski sportowe to niewątpliwie najczęściej kupowany rodzaj wearables. Są niedrogie, lekkie i oferują funkcjonalność, która w zupełności wystarcza większości użytkowników. Wszystkie te określenia idealnie pasują również do Honor Band 5, a na dodatek właśnie nadarza się okazja, aby dostać ją za złotówkę. Wcześniej trzeba jednak wydać „trochę” więcej pieniędzy.

Aktualnie regularna cena Honor Band 5 to zaledwie 149 złotych (opaska na start kosztowała w Polsce 199 złotych). Podobną kwotę trzeba wydać na Xiaomi Mi Band 4, więc klienci mają do podjęcia niełatwą decyzję. Propozycja marki-córki Huawei oferuje jednak dodatkowo możliwość pomiaru SpO2 (stopnia nasycenia hemoglobiny tlenem) oraz możliwość wywoływania spustu migawki aparatu w sparowanym smartfonie.

Honor Band 5 za złotówkę – zasady promocji

Zakup tej opaski nie jest więc aż tak mocno obciążający dla portfela przeciętnego klienta, lecz dzięki najnowszej promocji marki Honor, można ją otrzymać za złotówkę. Wcześniej jednak należy kupić jeden ze smartfonów: Honor 20 lub Honor 20 Pro bądź smartwatch Honor MagicWatch 2 (dowolny model z dostępnych, tj. dotyczy to zarówno wersji 42 mm, jak i 46 mm).

Honor Band 5 za 1 zł
Honor Band 5 za złotówkę przy zakupie smartfonów Honor 20 i Honor 20 Pro lub smartwatcha Honor MagicWatch 2 (źródło: Honor)

Zestaw ze smartfonami Honor 20 i Honor 20 Pro jest dostępny w sieciach RTV Euro AGD i x-kom, sklepie internetowym aetka24.pl oraz strefie marki Honor na platformie Allegro. Zestaw ze smartwatchem Honor MagicWatch również można kupić w ww. miejscach, a także w sklepach Komputronik i Neonet. Promocja obowiązuje od 21 kwietnia do 3 maja 2020 roku lub do wyczerpania zapasów.

Aktualnie Honor 20 (6 GB/128 GB) kosztuje 1499 złotych, Honor 20 Pro (8 GB/256 GB) 1999 złotych, zaś Honor MagicWatch 2 od 799 do 899 złotych. Informacyjnie dodam jeszcze, że biorące udział w promocji smartfony mają dostęp do aplikacji i usług Google.

Źródło: informacja prasowa