Heyah nadal istnieje i oferuje nawet 200 GB bonusu po doładowaniu konta

Pamiętam, jak swego czasu Heyah było prawdziwą świeżynką na rynku telekomunikacyjnym w Polsce, oferując nieskomplikowaną, konkurencyjną ofertę względem największych operatorów w kraju. Ostatnio o sieci trochę przycichło, ale przynajmniej w wakacje jej klienci będą mogli skorzystać z promocji na doładowania.

Reklama

Bezpłatne gigabajty od Heyah to raczej rzadkość

Darmowe gigabajty rozdawane przez operatorów telefonii komórkowych były standardem w czasie pierwszych miesięcy pandemii koronawirusa. Gdzie wtedy podziało się Heyah, nikt nie wie.

Prawdopodobnie specjaliści firmy w pocie czoła pracowali nad (kiepskimi) ofertami abonamentowymi oraz (znacznie lepszymi) propozycjami dla użytkowników numerów na kartę. W ciągu ostatnich tygodni trudno było jednak liczyć na jakiś ponadprogramowy bonus w postaci darmowych gigabajtów, jeśli nie liczyć 10 GB bonusu za zalogowanie się do nowej aplikacji Moja Heyah.

Heyah na kartę z bonusem GB po doładowaniu

Heyah przygotowało promocję startującą 15 lipca, dzięki której doładowując konto za kwotę przynajmniej 5 zł, dostaniemy dodatkowy bonus w postaci pakietu internetowego. Zasady są proste: im większa kwota doładowania, tym więcej darmowego internetu na dłużej. W przypadku zasilenia za 200 zł, możemy zyskać nawet 200 GB do wykorzystania na 200 dni.

Należy pamiętać, że doładowanie trzeba zrealizować za pośrednictwem aplikacji Moja Heyah lub przez doladuj.heyah.pl. W przypadku doładowania konta kwotą w dowolnym innym kanale doładowań klient otrzyma bonus tylko raz, pod warunkiem że to doładowanie zostanie zrealizowane w ciągu 30 dni od pierwszego połączenia wykonanego w okresie promocji.

Promocja przeznaczona jest dla klientów korzystających z taryfy „Dniówka”. Więcej informacji znajdziecie na stronie Heyah.