Prezentujemy zdjęcia porównujące Samsunga Galaxy S6 Edge i S6 Edge Plus | Tabletowo.pl

Prezentujemy zdjęcia porównujące Samsunga Galaxy S6 Edge i S6 Edge Plus

Dołącz do dyskusji 0

Prezentacja flagowych phabletów Samsunga, Galaxy Note 5 i S6 Edge Plus już niedługo. Na łamach Tabletowo co chwilę przekazujemy Wam najnowsze przecieki dotyczące obu modeli. Jednak z pewnością zauważyliście, że tych o Note 5 jest znacznie więcej niż o S6 Edge Plus. Dzisiaj to nadrabiamy i prezentujemy Wam zdjęcia porównujące S6 Edge z jego większym bratem.

Fotografie nie zdradzają zbyt wiele, pokazują jednak o ile szerszy będzie S6 Edge Plus. Przy okazji dowiadujemy się, że porty i złącza pozostaną praktycznie w tych samych miejscach, co w modelu „bazowym” oraz że na pewno zabraknie stylusa.

Wyciekły także zdjęcia przedstawiające, a raczej potwierdzające specyfikację urządzenia, znaną z wcześniejszych doniesień – dostaniemy te same podzespoły, co w Samsungu Galaxy S6 Edge, tylko w większej obudowie.

Oficjalna data premiery Samsunga Galaxy Note 5 i S6 Edge Plus nie jest jeszcze znana, ale coraz częściej mówi się, że nastąpi ona 12 sierpnia.

Źródło: nowhereelse

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona