Nieoficjalne rendery Samsunga Galaxy Note 5

...które wyglądają tak realistycznie, jakby to była wersja finalna urządzenia

Premiera Samsunga Galaxy Note 5 zbliża się wielkimi krokami – coraz częściej mówi się, że nastąpi ona już 12 sierpnia, a sprzedaż rozpocznie się 9 dni później. Z dnia na dzień poznajemy też nowe szczegóły na temat specyfikacji i wyglądu flagowego phabletu Koreańczyków.

Chociaż w sieci pojawiały się różne rendery Samsunga Galaxy Note 5, to jeszcze żadne z nich nie były tak realistyczne jak te, które prezentujemy Wam poniżej. Ich autorem jest Ivo Marić, który bardzo dokładnie zaprezentował każdy szczegół urządzenia, łącznie z nowym S-Penem. Według niego (i wielu innych przecieków) został on przeprojektowany w taki sposób, że już nie trzeba używać paznokci, aby się do niego dostać. Wystarczy go “wcisnąć” i wyskoczy automatycznie.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pozwolić Wam cieszyć oczy tą wspaniałą koncepcją, która na pewno w wielu miejscach pokryje się z rzeczywistością.

Źródło: NowhereelsePocketnow

Komentarze

 • Kamil Nowak

  Ta cała koncepcja ma jeden znaczący błąd … Nie ma opcji żeby rysik był z lewej strony telefonu !!! ….

  • sprite1080

   Poniewaz?

   • Marcin

    Bardzo niewygodne dla praworęcznych. Chyba że to wersja dla leworęcznych (byłoby dla nich miło :), bo to oni mieli dotychczas niewygodnie :)

 • olo

  Niewymienna bateria i brak memorki….. W tej klasie aparaturze ? Zostaje przy N4

 • Łukasz Agnieszka Toboła

  ja jestem leworęczny i nie sprawia mi problem rysik z prawej strony w moim note edge ale rzeczywiście tak jak kolega powiedział że to model dla leworęcznych albo wielka ściema bardzo fajnie zrobiona

 • Artur Węgliński

  Co oni mają takie parcie na tą ramkę od iphona 6??

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona