"Premium Suite" w aktualizacji Galaxy Note 10.1 (wideo) - Tabletowo.pl

„Premium Suite” w aktualizacji Galaxy Note 10.1 (wideo)

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl "Premium Suite" w aktualizacji Galaxy Note 10.1 (wideo) Nowości Samsung

Samsung ciągle stara się uaktualniać swoje urządzenia do nowych wersji systemu Android, często dodając coś od siebie. I tak w najnowszym z jego update’ów dla tabletu Galaxy Note 10.1 (który został póki co wydany tylko dla sprzętu w Niemczech) znajdziemy tzw. Premium Suite. Dzięki niemu, oprócz nowości z Jelly Bean 4.1 , urządzenie zazna kilku znacznych udoskonaleń od koreańskiego producenta.

Aktualizacja różni się znacznie od październikowej – podczas gdy tamta „ważyła” zaledwie 75 MB, ta zajmuje 300 MB. Samo podniesienie wersji systemu do Androida 4.1 z pewnością ucieszy właścicieli tabletu, jednak główne zamieszanie powstało wokół dodatku od Samsunga, czyli wspomnianego Premium Suite. Pakiet ten wnosi takie usprawnienia jak rozbudowana funkcjonalność „Multi-Window” , „Air View” oraz „Easy Clip” . Są to istotne zmiany, dzięki którym korzystanie z Galaxy Note 10.1 ma być o wiele przyjemniejsze niż na tabletach konkurencji.

Dzięki ulepszonym multi-okienkom jesteśmy w stanie uruchomić do 16 aplikacji jednocześnie, z możliwością nie tylko współdzielenia ekranu przez dwie z nich, ale posiadanie wszystkich naraz otwartych (rozwiązanie typowych „okienek”  jak w systemie Windows). Dzięki „Air View” możliwy jest podgląd zawartości m. in. albumu ze zdjęciami, filmu, e-maili czy wydarzeń w terminarzu – wszystko tylko poprzez umieszczenie stylusa S Pen nad konkretnym elementem, bez potrzeby otwierania go. Trzecia z funkcji, „Easy Clip” , pozwala natomiast wyciąć dany element strony internetowej i w łatwy sposób wysłać go w wiadomości e-mail lub zapisać do ewentualnej przeróbki jako notatkę w S Note. Wszystko to znamy z Samsunga Galaxy Note 2.

Brzmi interesująco? Zatem zachęcam do obejrzenia poniższego filmiku – Samsung zaprezentował tam całą zawartość Premium Suite, czyli wspomniane funkcje oraz inne pomniejsze nowości.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona