Ważne

Samsung Galaxy Note 10.1 otrzymał niewielką aktualizację oprogramowania

Samsung Galaxy Note 10.1

Nie jest tajemnicą, że Samsung Galaxy Note 10.1 jest dla mnie jednym z liderów androidowych tabletów, o czym możecie przeczytać w recenzji. Wpłynęło na to świetne oprogramowanie przygotowane przez Samsunga, obsługa rysika z całą gamą funkcjonalności oraz ciekawe wzornictwo. Urządzenie zdobyło nie tylko moje serce, ale również sporej grupy odbiorców – także wśród Was, Czytelników Tabletowo.pl. Koreański koncern zdaje sobie sprawę, że musi dbać o użytkowników swojego flagowego tabletu, dzięki czemu dziś uświadczyli niewielkiej aktualizacji oprogramowania.

Paczka aktualizacyjna waży jedynie 75MB, więc jest naprawdę mała. Jej zadaniem jest usunięcie błędów w interfejsie użytkownika, które występowały podczas korzystania z urządzenia, a także naprawienie kompatybilności z kartami pamięci 64GB. Oprócz tego, standardowo już, aktualizacja powinna pozytywnie wpłynąć na wydajność tabletu.

Jeśli jesteście w posiadaniu Samsunga Galaxy Note 10.1, weźcie sprzęt do rąk i sprawdźcie czy aktualizacja jest już dostępna. Jeśli urządzenie nie powiadomi Was automatycznie, zajrzyjcie do ustawień – być może niewielka aktualizacja już tam na Was czeka.

Swoją drogą, ciekawe ile posiadacze Samsunga Galaxy Note 10.1 będą musieli czekać na Androida Jelly Bean

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona