słuchawki bezprzewodowe TWS Kruger&Matz P60TW
Kruger&Matz P60TW (fot. Kruger&Matz)

Kruger&Matz wprowadza do sprzedaży bardzo tanie słuchawki prawdziwie bezprzewodowe

Kruger&Matz w ostatnim czasie nie wprowadził zbyt wielu nowych produktów na rynek, przez co można zapomnieć, że taka firma w ogóle istnieje. Producent właśnie jednak o sobie przypomniał za sprawą dwóch nowych modeli słuchawek prawdziwie bezprzewodowych (TWS). Obie pary mają bardzo obiecującą specyfikację techniczną i kosztują niewiele – takie połączenie może zachęcić klientów do zakupu tego sprzętu.

Kruger&Matz P60TW i Air Dots 1 – specyfikacja

Nowe słuchawki prawdziwie bezprzewodowe marki Kruger&Matz wyposażono w moduł Bluetooth 5.0, który ma gwarantować stabilne połączenie ze sparowanym smartfonem (zasięg do 10 metrów), a także mały pobór energii, aby modele P60TW i Air Dots 1 zapewniały zadowalający dla przeciętnego użytkownika czas pracy na pojedynczym ładowaniu.

Kruger&Matz mocno podkreśla również fakt, że oba modele uzbrojono w technologię True Wireless Stereo, dzięki której od razu po wyjęciu z etui łączą się ze sobą i parują ze smartfonem. To niewątpliwie pożądana cecha, gdyż można zacząć korzystać ze słuchawek praktycznie od razu. Producent deklaruje też, że zastosowane przetworniki z magnesem neodymowym, w połączeniu z „nowoczesną technologią”, mają generować wysokiej jakości dźwięk, niemal tak samo zachwycający jak w słuchawkach przewodowych.

słuchawki bezprzewodowe TWS Kruger&Matz AirDots 1
Kruger&Matz Air Dots 1 (fot. Kruger&Matz)

Zarówno Kruger&Matz P60TW, jak i Air Dots 1 wyposażono w wielofunkcyjny przycisk sterujący, pozwalający sterować różnymi funkcjami, m.in. podgłaszaniem, ściszaniem, przełączaniem utworu oraz odbieraniem i odrzucaniem rozmowy telefonicznej.

Kruger&Matz P60TW może dodatkowo pochwalić się wodoszczelnością (zgodnie z kryteriami standardu IPX5), a także dodatkowym uchwytem, dzięki któremu słuchawki pewniej leżą w uchu i nie powinny wypaść nawet przy bardziej intensywnym ruchu.

Model Kruger&Matz P60TW ma na pojedynczym ładowaniu pracować do 4,5 godzin, natomiast Air Dots 1 do 4 godzin. W obu przypadkach można doładować baterię w dedykowanym etui, aczkolwiek producent nie podaje ile razy.

słuchawki bezprzewodowe TWS Kruger&Matz P60TW
Kruger&Matz P60TW (fot. Kruger&Matz)

Kruger&Matz P60TW i Air Dots 1 – cena, dostępność

  • Kruger&Matz P60TW – 179 złotych,
  • Kruger&Matz Air Dots 1 – 79 złotych.

Nowe słuchawki bezprzewodowe sprzedawane będą w oficjalnym sklepie marki Kruger&Matz pod adresem www.krugermatz.com, a także w sieci sklepów Rebel Electro oraz na stronie www.rebelelectro.com.

Zobacz też nowy zegarek Kruger&Matz HYBRID

Niedrogi, elegancki, inteligentny zegarek – oto Kruger&Matz HYBRID

Źródło: informacja prasowa