słuchawki bezprzewodowe TWS Kruger&Matz P60TW
Kruger&Matz P60TW (fot. Kruger&Matz)

Kruger&Matz wprowadza do sprzedaży bardzo tanie słuchawki prawdziwie bezprzewodowe

Kruger&Matz w ostatnim czasie nie wprowadził zbyt wielu nowych produktów na rynek, przez co można zapomnieć, że taka firma w ogóle istnieje. Producent właśnie jednak o sobie przypomniał za sprawą dwóch nowych modeli słuchawek prawdziwie bezprzewodowych (TWS). Obie pary mają bardzo obiecującą specyfikację techniczną i kosztują niewiele – takie połączenie może zachęcić klientów do zakupu tego sprzętu.

Reklama

Kruger&Matz P60TW i Air Dots 1 – specyfikacja

Nowe słuchawki prawdziwie bezprzewodowe marki Kruger&Matz wyposażono w moduł Bluetooth 5.0, który ma gwarantować stabilne połączenie ze sparowanym smartfonem (zasięg do 10 metrów), a także mały pobór energii, aby modele P60TW i Air Dots 1 zapewniały zadowalający dla przeciętnego użytkownika czas pracy na pojedynczym ładowaniu.

Reklama

Kruger&Matz mocno podkreśla również fakt, że oba modele uzbrojono w technologię True Wireless Stereo, dzięki której od razu po wyjęciu z etui łączą się ze sobą i parują ze smartfonem. To niewątpliwie pożądana cecha, gdyż można zacząć korzystać ze słuchawek praktycznie od razu. Producent deklaruje też, że zastosowane przetworniki z magnesem neodymowym, w połączeniu z „nowoczesną technologią”, mają generować wysokiej jakości dźwięk, niemal tak samo zachwycający jak w słuchawkach przewodowych.

słuchawki bezprzewodowe TWS Kruger&Matz AirDots 1
Kruger&Matz Air Dots 1 (fot. Kruger&Matz)

Zarówno Kruger&Matz P60TW, jak i Air Dots 1 wyposażono w wielofunkcyjny przycisk sterujący, pozwalający sterować różnymi funkcjami, m.in. podgłaszaniem, ściszaniem, przełączaniem utworu oraz odbieraniem i odrzucaniem rozmowy telefonicznej.

Kruger&Matz P60TW może dodatkowo pochwalić się wodoszczelnością (zgodnie z kryteriami standardu IPX5), a także dodatkowym uchwytem, dzięki któremu słuchawki pewniej leżą w uchu i nie powinny wypaść nawet przy bardziej intensywnym ruchu.

Model Kruger&Matz P60TW ma na pojedynczym ładowaniu pracować do 4,5 godzin, natomiast Air Dots 1 do 4 godzin. W obu przypadkach można doładować baterię w dedykowanym etui, aczkolwiek producent nie podaje ile razy.

słuchawki bezprzewodowe TWS Kruger&Matz P60TW
Kruger&Matz P60TW (fot. Kruger&Matz)

Kruger&Matz P60TW i Air Dots 1 – cena, dostępność

 • Kruger&Matz P60TW – 179 złotych,
 • Kruger&Matz Air Dots 1 – 79 złotych.

Nowe słuchawki bezprzewodowe sprzedawane będą w oficjalnym sklepie marki Kruger&Matz pod adresem www.krugermatz.com, a także w sieci sklepów Rebel Electro oraz na stronie www.rebelelectro.com.

Zobacz też nowy zegarek Kruger&Matz HYBRID

Niedrogi, elegancki, inteligentny zegarek – oto Kruger&Matz HYBRID

Źródło: informacja prasowa

 1. Znając jakość produktów pod marką K&M, to pewnie po gwarancji mogą już się nie nadawać do użytku.

 2. ostatnio kupiłem takie słuchawki grundiga (czyli też chińskie obecnie) za 40 zł w sklepie w PL. I powiem tak . Wykonanie jest dobrze. Funkcjonalność jest dobrze, Czas pracy na baterii akceptowalne. Jakość dźwięku – niedostateczna. Słuchanie audiobooków (po to je kupiłem) na rowerze jest do przyjęcia ale muzyki w ogóle. W życiu nie słyszałem czegoś tak okropnego. I niestety tego zapewne tu można się spodziewać.Więc każdy kto o nich pomyśli niech ich chwilę posłucha wcześniej. Dobrze radzę.

 3. roducent deklaruje też, że zastosowane przetworniki z magnesem neodymowym, w połączeniu z „nowoczesną technologią”, mają generować wysokiej jakości dźwięk, niemal tak samo zachwycający jak w słuchawkach przewodowych.

  Buahahaha, chyba na poziomie słuchawek przewodowych ich produkcji:)
  4 i 4,5 godziny czas pracy? Byłoby to w porządku, ale w 2018r

  Lepiej sobie o tej firmie nie przypominać

 4. jakoś nie mogę się przełamać i kupić takich , mam chęć na takie słuchawki, ale kurde, 3 godziny słuchania to trochę mało, poza tym dźwięk.. Przyzwyczaiłem się do przewodowych sony ex-15 w pracy i xb550 w domu. Ktoś może porównywał Takie tanie przewodowe ex15 za 30zl z takimi tanimi tws za 80zl?

  1. TWSy za 80 zł to mniej więcej poziom właśnie takich przewodowych za 30-40. Piszę o dźwięku oczywiście.
   Co do czasu pracy na baterii – to jest problemem tylko wtedy, gdy używasz słuchawek dłużej niż też 3-4h jednym ciągiem. Jeśli nie, to bateria w pudełeczku pozwala na kilka pełnych ładowań i u mnie wygląda to tak, że używam słuchawek po 1-3h dziennie i ładuję etui raz na tydzień.
   Nie wiem czy są TWSy potrafiące wytrzymać 8h katowania. Być może jakieś markowe Galaxy, ale weź pod uwagę, że będą dość duże, bo bateria swoje zajmuje. Na pewno można znaleźć słuchawki BT z tym kabelkiem na szyję, które będą działać tak długo.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama