Gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości - LG G6 poznamy 26 lutego | Tabletowo.pl

Gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości – LG G6 poznamy 26 lutego

Dołącz do dyskusji 0

W stosunku do flagowych smartfonów LG panuje przekonanie, że udana jest co druga generacja. Zatem skoro G5 był ledwo bardzo dobry (ze względu na rewelacyjny aparat z szerokim kątem, ale same moduły, przyznajcie, to niewypał), to jest wielka szansa, że G6 będzie petardą (tak, wiem, zaraz się przyczepicie do tego słowa ;)). Gdyby ktoś z Was jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do daty premiery LG G6, to już można je całkowicie rozwiać. Zadebiutuje 26 lutego o godzinie 12.

Ubiegłej nocy centrala koreańskiego koncernu rozesłała oficjalne zaproszenia na konferencję prasową LG, która odbędzie się właśnie 26 lutego o 12 w dobrze znanej mi i innym dziennikarzom uczęszczającym regularnie na MWC miejscu – Sant Jordi Club. Jednak nie to jest w tym momencie najistotniejsze – bardziej urzekło mnie samo zaproszenie.

W ostatnich dniach LG G6 wyciekał do sieci co najmniej kilka razy. Dzięki temu wiemy już, jak G6 ma wyglądać „na żywo”. A grafika z zaproszenia zdaje się jedynie potwierdzać, że faktycznie ramki otaczające ekran w nadchodzącym flagowcu LG będą bardzo smukłe, a sam smartfon – przy zachowaniu dużego ekranu – ma być poręczny.

Ale to już wiedzieliśmy wcześniej. Nową informacją jest natomiast data wejścia LG G6 do sprzedaży. Mówi się, że urządzenie to pojawi się na półkach sklepowych 9 marca – w pierwszej kolejności w Korei. W Stanach ma być dostępny z kolei 7 kwietnia. Ciekawe zatem jak będzie z dostępnością LG G6 w Polsce i jak długo przyjdzie nam czekać na jego premierę.

Dla przypomnienia, wiele wskazuje na to, że G6 będzie nieznacznie droższy od G5 w dniu premiery (w Polsce kosztował 2899 złotych.

A na koniec krótkie podsumowanie plotek na temat G6:

źródło: LG, androidcentral

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona