Honor uzupełnia ofertę produktów o telewizor, słuchawki TWS i parę innych gadżetów

Honor nie jest w naszym kraju znany z tego, że oferuje coś prócz smartfonów, z racji tego, że dystrybucja innych urządzeń tego producenta nie jest u nas rozwinięta. Nie znaczy to, że nie ma czym się pochwalić. Na wczorajszej konferencji zaprezentowano na przykład pierwszy telewizor tej firmy.

Reklama

Telewizor od Honora

Próbowanie swoich sił na rynku telewizorów to nie pierwszyzna dla smartfonowych marek. Własne propozycje w tym segmencie urządzeń mają na przykład Redmi czy OnePlus. Honor, chcąc poszerzyć swoje horyzonty, również ma już co zaproponować klientom poszukującym telewizora. Honor Vision X1 będzie dostępny w wersjach 50″, 55″ oraz 65″.

Honor Vision X1 (fot. Andreoid Headlines)

O samym urządzeniu na konferencji nie powiedziano zbyt wiele. Wiadomo, że telewizor wyświetli obraz w 8K i będzie wyposażony w cztery głośniki – każdy po 10 W mocy. Obsłuży także inteligentnego asystenta Honora i będzie można nim sterować za pomocą innych urządzeń tej samej marki.

Reklama

Ceny zaczynają się od 3299 juanów (~1960 zł).

Słuchawki TWS od Honora

Ze słuchawkami Honor mogliśmy już mieć do czynienia. W ubiegłym roku Andrzej recenzował dla Was bezprzewodowe Honor FlyPods LiteFirma najwyraźniej chce dalej sprzedawać własne akcesoria, stąd premiera Honor TWS X1. 

(fot. gizguide.com)

Słuchawki zaprezentowano obok szeregu innych inteligentnych gadżetów i nie rozwijano się specjalnie na temat ich specyfikacji. Wiadomo, że zastosowano w nich technologię binauralną, dzięki czemu doznania dźwiękowe mają być bardzo przyjemne i symulować przebywanie w jednym pomieszczeniu z instrumentami grającymi muzykę. Zobaczymy, na ile będą podobne do poprzednich tego typu produktów od Honora.

Oprócz słuchawek, Honor pokazał także inne sprzęty, widoczne na powyższym zdjęciu: nowy router z Wi-Fi 6, inteligentny odkurzacz 350 W, wentylator i nawilżacz powietrza, lampkę biurkową, elektroniczną szczoteczkę do zębów i… inteligentny czajnik. Wszystkie te urządzenia wchodzą w skład rodziny produktów HONOR Choice. Będą one dostępne w Polsce od czerwca.

Premiery Honora w Europie: smartfony, laptop i słuchawki. Nie wszystkie trafią do Polski

źródło: informacja prasowa, Android Headlines, gizguide.com

Reklama