Poznaliśmy specyfikację Asusa Padfone 2? Zapowiada się interesująco - Tabletowo.pl

Poznaliśmy specyfikację Asusa Padfone 2? Zapowiada się interesująco

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Poznaliśmy specyfikację Asusa Padfone 2? Zapowiada się interesująco Asus Nowości Plotki / Przecieki

Lubię takie plotki, jak dzisiejsze, choć co do ich wiarygodności można mieć spore wątpliwości. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że na 16 października Asus szykuje konferencje prasowe w Tajpej i w Mediolanie, na których to światło dzienne ma ujrzeć Asus Padfone 2, czyli druga generacja hybrydy, która w moich oczach ma wielki potencjał, który w pierwszej nie został do końca wykorzystany. Nie minęło zbyt wiele czasu od debiutu Asusa Padfone, a my już mamy poznawać Padfone 2 – to znak, że tajwański koncern zdaje sobie sprawę z tego, że „jedynka” nie jest doskonała i można ją w znaczny sposób dopracować. A przynajmniej można odnieść takie wrażenie. Do sieci przeciekło zdjęcie pudełka, które rzekomo ma pochodzić od Asusa Padfone 2 – a na nim… pełna lista parametrów technicznych modelu.

Zdjęcie zostało zamieszczone na chińskim forum w poście „Padfone 2 specs revealed” i przedstawia model o numerze A68 (Padfone był oznaczony jako A66). Należy pamiętać, że są to wyłącznie spekulacje, które niekoniecznie muszą znaleźć odzwierciedlenie w rzeczywstości (tym bardziej, że na opakowaniu jest błąd: spójrzcie na ikonkę przy Super IPS+ – SuperAMOLED). Ale gdyby jednak znalazły… To by było miło. Zobaczcie dlaczego.

Nieoficjalna lista parametrów technicznych Asusa Padfone 2:
– czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro o częstotliwości taktowania 1,5GHz,
– aparat o rozdzielczości 13 Mpix,
– wyświetlacz Super IPS+ o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli,
– 2GB RAM,
– LTE,
– Bluetooth 4.0,
– akumulator o pojemności 2100 mAh,
– GPS,
– port microUSB,
– kamerka 1,2 Mpix,
– wymiary: 137,9 x 68,9 x 9 mm,
– waga: 135 g.

Cóż… Nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie poczekać do 16 października. Albo… do pojawienia się kolejnych plotek w sprawie Asusa Padfone 2. A tych możemy się spodziewać całkiem sporo.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona