Znamy polskie ceny Samsunga Galaxy S8 i Galaxy S8+! Jest też program Guard S8

Wiemy już dosłownie wszystko na temat Samsunga Galaxy S8 i Galaxy S8+. Przedstawiłam Wam też już pierwsze wrażenia z użytkowania najnowszych smartfonów koreańskiego koncernu. A teraz przyszedł czas na… polskie ceny, które właśnie zostały ujawnione. Patrząc na wcześniejsze spekulacje, można stwierdzić, że obyło się bez niespodzianek.

Nie sądzę, by po przeczytaniu dziś już kilku artykułów na temat Galaxy S8 chcielibyście, bym przedłużała moment poznania cen, więc tym razem będę maksymalnie konkretna. Oto polskie ceny najnowszych flagowców Samsunga:

  • Galaxy S8: 3499 złotych,
  • Galaxy S8+: 3999 złotych.

Ważnych informacji dotyczących rozpoczęcia sprzedaży Galaxy S8 i S8 Plus jest co najmniej kilka.

Pierwsza i chyba najważniejsza – przedsprzedaż rusza dziś, tj. 29 marca. Już teraz w polskich sklepach elektronicznych możecie znaleźć pierwsze oferty. Kolejna, aczkolwiek powiązana rzecz jest taka, że wszyscy, którzy zamówią jedno z urządzeń w przedsprzedaży, dostaną je na kilka dni przed rozpoczęciem sprzedaży właściwej – wysyłka ruszy 18 kwietnia, co jest miłym ukłonem w ich stronę – skoro zdecydowali się na przedsprzedaż, to dlaczego mieliby dostać swój sprzęt wtedy, co wszyscy pozostali? Taki przywilej zawsze cieszy. A przynajmniej tak mi się wydaje.

Przy okazji premiery Galaxy S8 i Galaxy S8+ wraca też program Samsung Guard – jako Samsung Guard S8. A wraz z nim 3-letnia gwarancja na urządzenie oraz gwarancja naprawy urządzenia w ciągu 2 godzin w wybranych punktach serwisowych.

Ważne jest, że aby skorzystać z pakietu usług serwisowych Guard S8, należy skorzystać z formularza rejestracji na stronie www.guards8.samsung.pl (w momencie publikacji wpisu strona nie była jeszcze aktywna).

Sprzedaż właściwa Samsunga Galaxy S8 i Galaxy S8+ ruszy 28 kwietnia. Do 19 kwietnia natomiast trwać będzie przedsprzedaż.

źródło: własne / x-kom