Podcast: hehTech#50 – ŁEEEEEEE… /gośc. Katarzyna Pura

Powered by Tabletowo

Sam odcinek, lekko jubileuszowy, zgodnie z obietnicą nagraliśmy z naszą redaktor naczelną, adminką, znaną również pod pseudonimem „Królowa Chaosu” – Katarzyną Purą. Bardzo luźno porozmawiamy o pewnych problemach związanych z wyceną smartfonów przez serwis Kupimy To, Paweł podzieli się pierwszymi wrażeniami z korzystania z inteligentnego portfela Wooleta, a ja podejmę temat zeszłorocznej certyfikacji smartfonów i technologicznego spamu od producentów.

Na sam koniec uwielbiany przez nas kącik crowdfundingowy, gdzie rozmawiamy o ciekawym pomyśle na taśmę klejącą, albumie ze zdjęciami… kurczaków, kręcących się i świecących kulkach, stole i lampie z rozszerzoną rzeczywistością.

Spis treści:

  • 0:00 – Śpiewany wstępniak
  • 1:53 – Kasia Pura
  • 3:54 – Wycena Samsung
  • 20:11 – Woolet
  • 29:54 – Spam
  • 44:31 – Kącik crowdfundingowy

Mamy nadzieję, że Wam się spodoba, pomimo wielu przeciwności. Niestety, mieliśmy małe problemy techniczne w postaci wyłapywania przez mikrofon Kasi kwestii, które mówiliśmy, co skutkuje pewnymi problemami w odsłuchu. Mamy nadzieję jednak, że nie przeszkodzi Wam to w czerpaniu przyjemności ze słuchania :)

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje tematów bądź pytania, dajcie znać w komentarzach – wybrane postaramy się uwzględnić w kolejnych odcinkach.

Pamiętajcie też, że od niedawna możecie słuchać naszego podcastu w serwisie Lecton, a oprócz tego oczywiście również bezpośrednio na SoundCloud, gdzie znajdziecie też wszystkie archiwalne odcinki, a także w podcastach Apple lub dodać do swojej ulubionej aplikacji przy użyciu linku do RSS. Oprócz tego hehTecha możecie śledzić na portalach społecznościowych – Facebooku Twitterze.

Do usłyszenia!