Po tej aktualizacji baterię w Galaxy Note 7 będzie można naładować tylko do 60% | Tabletowo.pl

Po tej aktualizacji baterię w Galaxy Note 7 będzie można naładować tylko do 60%

Dołącz do dyskusji 0

Użytkownicy nie chcą rozstawać się ze swoimi Galaxy Note 7. Samsung stara się wszystkich do tego przekonać, ale z marnym skutkiem. Może najnowsza aktualizacja ich do tego skłoni.

Samsung zapowiedział oficjalnie, że 31 października wszystkim użytkownikom Galaxy Note 7 w Europie udostępniona zostanie aktualizacja, po której naładowanie akumulatora będzie możliwe do maksymalnie 60%. Ma to zapobiec przegrzewaniu się baterii i jej ewentualnemu wybuchowi.

Jest to kolejny raz, kiedy producent zdecydował się na takie posunięcie. Podobna aktualizacja została rozesłana do użytkowników we wrześniu, niedługo po tym, jak Samsung po raz pierwszy ogłosił globalny program (chociaż wtedy jeszcze wyłączając Chiny) wymiany wadliwych Galaxy Note 7 z akumulatorami od Samsung SDI.

Samsung oczywiście wciąż namawia wszystkich użytkowników, aby oddali swoje smartfony lub wymienili je na Galaxy S7 Edge (pod linkiem szczegóły, jak można to zrobić w Polsce). Koreańczycy poinformowali też, że do tej pory (już?) 2/3 wszystkich klientów w Europie zwróciło swojego Galaxy Note 7.

Źródło: Android Central

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona