Notion Ink prezentuje hybrydę Cain z Windows 8.1 na pokładzie

Po Adamie przyszła pora na Kaina. Notion Ink prezentuje hybrydę Cain z Windowsem 8.1

Dołącz do dyskusji 0

Notion Ink to producent pochodzący z Indii, który zajmuje się produkcją elektroniki już od paru lat. Na naszym portalu kilkukrotnie wspominaliśmy o tabletach tej firmy. Teraz zaprezentowała ciekawą hybrydę pracującą pod kontrolą Windowsa w wersji 8.1.

Tablet Cain wyposażony został w czterordzeniowy układ Intel Atom Z3735D 1,8 GHz, dwa gigabaty pamięci operacyjnej, 32GB pamięci na pliki, którą możemy rozszerzyć za pomocą karty microSD, dwa aparaty z matrycami po dwa megapiksele, moduł WiFi, Bluetooth 4.0, 10,1-calowy ekran pracujący z rozdzielczością 1280 x 800 pikseli, port miniHDMI oraz standardowy USB 3.0. Ponadto, sprzęt wyposażony został w baterię o pojemności 7900 mAh, która ma zapewnić użytkownikowi pracę przez dziesięć godzin (nie wiadomo w jakiej konfiguracji).

Tabletowo.pl Po Adamie przyszła pora na Kaina. Notion Ink prezentuje hybrydę Cain z Windowsem 8.1 Hybrydy Windows

Aby hybryda była hybrydą musi posiadać pełną klawiaturę QWERTY.  W przypadku tego urządzenia producent dostarcza nam specjalne etui, które posiada wspomnianą klawiaturę oraz gładzik. Dzięki takiemu rozwiązaniu sprzęt prezentuje się bardzo ładnie oraz nie zajmuje dużo miejsca.

Tabletowo.pl Po Adamie przyszła pora na Kaina. Notion Ink prezentuje hybrydę Cain z Windowsem 8.1 Hybrydy Windows   Tabletowo.pl Po Adamie przyszła pora na Kaina. Notion Ink prezentuje hybrydę Cain z Windowsem 8.1 Hybrydy Windows

Producent wycenił model Cain na 330 dolarów. Nie wiadomo czy będzie dostępna wysyłka na nasz kontynent, aczkolwiek w przypadku poprzednich modeli (Adam i Adam 2), była (ale dopiero po jakimś czasie).

Swoją drogą, pierwszy Adam wyróżniał się ekranem Pixel Qi. Drugi – dodatkowym ekranikiem na krawędzi. Tym razem jednak nowość Notion Ink nie oferuje nic poza to, co już wcześniej wprowadziła konkurencja…

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona