smartfon Motorola Moto G 5G Plus
Motorola Moto G 5G Plus (źródło: Lenovo)

Plus zwróci klientom 200 złotych, jeśli kupią wybrany smartfon z modemem 5G

Sieć Plus przygotowała dla obecnych i nowych klientów ciekawą promocję – jeśli zdecydują się na zakup smartfona obsługującego sieć 5G, będą mogli otrzymać zwrot 200 złotych w gotówce.

5G to ciągle nowość, ale coraz bardziej dostępna

Sieć 5G w Polsce wciąż jest nowością i daleko jej do europejskich standardów prędkości przesyłu danych. Mimo to, na rynku pojawia się coraz więcej smartfonów obsługujących sieć piątej generacji, co daje nadzieję na jej dalszy rozwój. Operatorzy chwalą się poszerzaniem zasięgu nadajników 5G, a także wieloma przeprowadzanymi testami wyższych częstotliwości i prędkości, jednak nadal daleko nam do innych krajów.

Pocieszający jest fakt, że smartfony obsługujące sieć najnowszej generacji są już dostępne w przystępnych cenach, zatem klienci nie są zmuszeni do zakupu flagowca, aby w pełni korzystać z ofert internetu, jakie przygotował dla nich operator.

Wiosenna Premia w Plusie za zakup smartfona z modemem 5G

Plus chce zachęcić ludzi, żeby dali szansę tej rozwijającej się technologii, dlatego uruchomił akcję promocyjną „Wiosenna Premia”, która trwa do 15 kwietnia 2021 roku. Obejmuje ona trzy smartfony, po zakupie których można otrzymać 200 zł zwrotu w gotówce.

Co należy zrobić, aby otrzymać 200 złotych?

W okresie od 10 marca do 15 kwietnia 2021 roku należy zakupić jeden ze smartfonów, objętych promocją:

Plus wiosenna premia zwrot 200 złotych
źródło: Polkomtel

Smartfony można nabyć zarówno w abonamencie, jak i bez jego kosztów. Po zakupie klient musi wysłać bezpłatny SMS o treści PREMIA200 na numer 80250 – operator daje na to czas do 29 kwietnia br.

Do 45 dni od wysłania wiadomości, Plus prześle zwrotny SMS z ośmiocyfrowym kodem transakcji i czterocyfrowym PIN-em, który należy wpisać w bankomacie Euronet. Jak to zrobić? Po podejściu do maszyny wystarczy wybrać opcję „Transakcje bez karty”, nacisnąć przycisk Wypłata bez karty, a następnie podążać za wyświetlanymi instrukcjami, które obejmują wpisanie otrzymanych kodów.

Pula zwrotów jest ograniczona do 3500, dlatego lepiej nie czekać do ostatniej chwili, bo może być już za późno. Wszystkie szczegóły promocji operator zamieścił w regulaminie i na stronie oferty.

Jeśli planowaliście zakup któregoś z wymienionych modeli, warto zwrócić uwagę na ofertę Plusa i mieć szansę na 200 złotych zwrotu.