14 lutego to nie tylko Walentynki. To też dzień, w którym dokona się prawdziwa rewolucja w ofercie Plusa | Tabletowo.pl

14 lutego to nie tylko Walentynki. To też dzień, w którym dokona się prawdziwa rewolucja w ofercie Plusa

Dołącz do dyskusji 0

Każdy operator co jakiś czas zmienia lub nieco odświeża swoją ofertę. Plus postanowił pójść na całość i od 14 lutego wprowadzić całkowicie nowe zasady wszędzie tam, gdzie trzeba podpisać umowę. Mowa tu zarówno o klientach indywidualnych, jak i biznesowych. Głównymi zaletami nowej oferty mają być przejrzystość, prostota i elastyczność.

Abonament

Od 14 lutego dostępne będą trzy oferty: za 30, 40 i 50 złotych. W każdej rozmowy, SMS-y i MMS-y mają być bez limitu, w ostatnim przypadku internet również. Do tego klient będzie mógł dobrać nawet trzy dodatkowe karty 50% taniej. Przy dwóch pierwszych abonamentach tylko w momencie podpisywania umowy, w ostatnim w dowolnej chwili. W zobowiązaniu 30 i 40 złotych klient na trzy miesiące dostanie też pakiet internetowy z wyższej taryfy bez dodatkowych opłat. Przy wyborze oferty elastycznej, w której jest możliwość wydłużenia umowy do 36 miesięcy, klient otrzyma gratis pakiet 36 GB internetu na cały okres jej trwania.

Klienci, którzy przeniosą swój numer z innej sieci, mogą liczyć na abonament za 0 złotych nawet przez 4 miesiące oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 2 GB internetu miesięcznie do momentu przeniesienia numeru. Z kolei przedłużający umowę dostaną do 3 miesięcy abonamentu gratis i do 36 GB internetu (do wykorzystania przez cały okres umowy).

Nowy abonament w Plusie (fot. Plus)

MIX

W MIX-ie klienci będą mieli do wyboru trzy kwoty zobowiązań: 30, 40 i 50 złotych. W każdym rozmowy w Plusie i SMS-y do wszystkich są bez limitu. W pozostałych przyznawane są pakiety minut (200, 400 lub bez limitu) oraz internetu (2 GB, 4 GB lub 6 GB). Przenoszący numer klienci mogą liczyć na podobne bonusy, jak w abonamencie. Z kolei przedłużający umowę dostaną dodatkowy pakiet 12 GB do wykorzystania przez cały czas trwania kontraktu.

Nowy MIX w Plusie (fot. Plus)

Abonament dla firm

Większość jest identyczna, jak w abonamencie dla klientów indywidualnych, aczkolwiek kwoty są wartościami netto (nie brutto). Większe są jednak pakiety internetu (7 GB przy 30 złotych, w pozostałych przypadkach bez limitu). Warto też odnotować, że również przy zobowiązaniu 40 złotych klient w każdej chwili może dobrać kolejną kartę SIM.

Bonusy są analogiczne, jak w abonamencie dla klientów indywidualnych.

Nowy abonament dla firm w Plusie (fot. Plus)

Internet LTE

Zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi będą mogli wybrać jeden z czterech progów kwotowych: 30, 40, 50 lub 70 złotych, aczkolwiek znowu w pierwszym przypadku są to kwoty brutto, a w drugim netto. W każdej taryfie przyznawany jest określony pakiet internetu, w dodatku w większości użytkownik dostaje jeszcze nielimitowany internet LTE.

Przenoszący numer z innej sieci dostaną w prezencie dodatkowy pakiet, nawet do 300 GB, do wykorzystania przez cały okres trwania umowy.

Jak oceniacie nową ofertę Plusa?

Źródło: informacja prasowa

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona