piłka nożna boisko stadion piłkarski

Plus będzie dawał GB za darmo, jeśli Polacy strzelą gole na EURO 2020

To już tradycja, że Orange daje darmowe gigabajty po meczach reprezentacji Polski. Od teraz będzie je rozdawał swoim klientom również Plus. Trzymajcie więc kciuki, żeby nasi piłkarze strzelili jak najwięcej bramek na EURO 2020, a najlepiej wygrali cały mecz!

Reklama

Klienci innych sieci mogli do tej pory z zazdrością patrzeć na posiadaczy numerów w Orange, ponieważ ci regularnie otrzymują darmowe gigabajty po meczach reprezentacji Polski. Od teraz powodów do zazdrości nie będą mieli jednak klienci Plusa, ponieważ oni też zostaną obdarowani bonusowymi pakietami internetu.

Internet za darmo dla klientów sieci Plus i Plush

Reprezentacja Polski rozegra swój pierwszy mecz (ze Słowacją) już dziś – spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 czasu polskiego. Kolejne, z Hiszpanią, zaplanowane jest na sobotę, 19 czerwca, na godzinę 21:00. Ostatnie, tym razem ze Szwecją, odbędzie się zaś 23 czerwca o 18:00.

Wszyscy trzymamy kciuki za naszych piłkarzy, a szczególne powody mają do tego klienci sieci Orange i Plus, bo im więcej goli zdobędzie reprezentacja Polski, tym więcej darmowych gigabajtów otrzymają. W przypadku tego ostatniego stosowany będzie przelicznik 1 gol = 1 GB, ale zaplanowano również specjalny bonus za wygrany mecz – aż 10 GB.

Doping się zatem przyda, bo im dłużej reprezentacja Polski utrzyma się w EURO 2020, tym więcej gigabajtów spłynie na konta klientów sieci Plus i Plush. Warto od razu wspomnieć, że mogą je otrzymać użytkownicy wszystkich rodzajów usług telekomunikacyjnych.

Plus internet za darmo Gigsy za gole promocja

Aby skorzystać z promocji i zyskać darmowe gigabajty, należy przed rozpoczęciem meczu polskich piłkarzy ​zarejestrować numer telefonu na dedykowanej stronie internetowej lub wysłać bezpłatnego SMS-a o treści GOL na numer 80180.

Co ciekawe, operator przygotował też bonus na wypadek, gdyby reprezentacja Polski odpadła przed zakończeniem EURO 2020. Jeżeli tak się stanie, na kontach klientów biorących udział w promocji zostanie aktywowany dodatkowy pakiet 10 GB „na pocieszenie”.

W przypadku ofert abonamentowych, każdy przyznany bonus będzie ważny do końca obecnego okresu rozliczeniowego, natomiast w taryfach MIX i na kartę przez trzy dni od momentu jego uruchomienia. Dodatkowy pakiet internetu nie obejmuje transmisji w ramach wiadomości MMS i można go wykorzystać wyłącznie w kraju. Ponadto warunkiem jego otrzymania jest posiadanie aktywnego konta. Niewykorzystany transfer przepada.

Regulamin promocji „Gigsy za gole” (PDF)