2 GB darmowego internetu dla klientów Orange

Polska reprezentacja piłki nożnej wywalczyła wczoraj remis w meczu z Islandią. Z tej okazji Orange oddaje w ręce klientów sieci darmowy internet – bezpłatny pakiet 2 GB.

2 GB internetu lepsze niż nic

Niewielkie pakiety danych potrafią w pewnych okolicznościach praktycznie wyparowywać – wystarczy, że nieopacznie przez dane komórkowe zamiast Wi-Fi, pobierzemy sobie na smartfon jakiś film z Netflixa, a już 2 GB „nie nasze”. Warto więc mieć zapas internetu, przydatnego w takich sytuacjach. Z pomocą przychodzi Orange, oferując niewielką paczkę danych w zamian za wysłanie krótkiej wiadomości tekstowej.

Z uwagi na trwającą akcję Giga za Gole, w której za każdą bramkę zdobytą przez Biało-Czerwonych, klienci Orange dostają darmowe pakiety internetowe, po meczu Polski z Islandią też mogliśmy się spodziewać bonusu. Polacy wywalczyli dwie bramki, więc dla użytkowników sieci Orange przypadają 2 GB do odebrania.

Jak odebrać bonusowe 2 GB internetu?

Prosta sprawa: wysyłamy SMS-a o treści HUSAVIK pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem naszego planu taryfowego, max 0,20 złotych). Po chwili powinniśmy dostać wiadomość z potwierdzeniem aktywacji pakietu. Od tego momentu mamy 3 dni na wykorzystanie danych, wyłącznie na terenie kraju (pakiet nie jest ważny w roamingu).

Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci Orange, jednak użytkownicy Flexa zamiast wysyłać SMS-a, powinni wpisać kod HUSAVIK w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”. Na aktywację mamy czas do 9 czerwca, dokładnie do godziny 20:03.